Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2974
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27605
mod_vvisit_counterBu Ay89019
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868580

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
Duatepe Devlet Hastanesi ilkleri yaşatıyor PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar Maksude Öztürk   
Pazar, 08 Mayıs 2016

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara 3.Bölge Genel Sekreterliğinin düzenlemiş olduğu aylık değerlendirme toplantısı ilk defa bir ilçe devlet hastanesinde gerçekleştirildi. Polatlı Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Hüseyin Arslan’ın ev sahipliğinde Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara 3.Bölge Genel Sekreterliğine bağlı hastane yöneticileri toplantıda tam kadro hazır bulundu.

 

Aylık olağan değerlendirme toplantısı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara 3.Bölge Genel Sekreteri Doç.Dr. Halil İbrahim Yakut başkanlığında başladı. Toplantıya Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara 3.Bölge Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Murat Özmen, Mali Hizmetler Başkanı Cemalettin Oral, Tıbbi Koordinatör Op.Dr. İbrahim Özcan, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç.Dr. Murat Akçay, Kazan Devlet Hastanesi Yöneticisi Op.Dr. Uğur Yıldız, Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Hikmet Ertugay, Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Doğan Ünal, Sincan Devlet Hastanesi Yöneticisi Op.Dr. Ömer Şahin, Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Gülay Kayaçetin, Beypazarı Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Kudret Çelik , Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Mehmet Ali Gülçelik, Ankara Ceza İnfaz Kurumları Kampüs Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Murat Dağdemir, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. İsmail Doğan, Nallıhan Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Hasan Başkaya, Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yöneticisi Dr. Volkan Sozan, Etimesgut Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm.Dr. Muhammed Ali Oruç katıldılar. Oldukça verimli geçen aylık durum değerlendirme toplantısı sonrasında Polatlı Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Hüseyin Arslan toplantıya katılan tüm misafirlerini Polatlı’nın Tarihi ve Turistik yerlerine gezi düzenledi. Gezi rehber eşliğinde Duatepe Anıtı, Kral Midas Gordion Tümülüssü, Topçu ve Füze Okulu Komutanı Tümgeneral Osman ÜNLܒ nün daveti üzerine Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı Müzesi ziyaret edildi. Program sonrası Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara 3.Bölge Genel Sekreterlik Yöneticileri ve hastane yöneticileri Polatlı Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Hüseyin Arslan’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Polatlı Duatepe Devlet Hastanesinden ayrıldılar.
» 1 Yorum
1"POLATLI HASTANESİNİN ADI" tarafından BARAN de Pazartesi, 09 Mayıs 2016 09:45
POLATLI HASTANESİ'NİN ADI POLATLI DEVLET HASTANESİ Mİ?YOKSA POLATLI DUATEPE DEVLET HASTANESİ Mİ? YAZILACAK ÇOK ŞEY VAR AMA ZAMANI GELDİĞİNDE BU HASTANENİN ADI DA DOĞRU OLARAK TELAFFUZ EDİLECEK VE POLATLI DUATEPE DEVLET HASTANESİ ADINI ADAM GİBİ SÖYLEMEYİ ÖĞRENECEKLER!!!!!!
» Yorumu Gönder
Email (Üyeler adresinizi göremez)
İsim
Başlık
Yorum
 
< Önceki   Sonraki >
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ