Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün3098
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27729
mod_vvisit_counterBu Ay89143
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868704


ANA SAYFA arrow HABERLER arrow GÜNDEM arrow Milli Anayasa Forumu Bugün
Milli Anayasa Forumu Bugün PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 4
Kötüİyi 
Yazar Sevim IŞIK   
Pazar, 03 Şubat 2013

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi Başkanı Av. Hatice Hatipoğlu, bugün düzenlenecek olan Milli Anayasa Forumu’na tüm Polatlı halkını davet etti. Milli Anayasa Forumu, bugün Başak Düğün Salonu’nda 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Hatipoğlu’ndan Foruma Davet

 “Bölücü Anayasa’ya Hayır” sloganı ile tanınan Milli Anayasa Forumu Toplantısı, Polatlı’da bugün saat 14:00’da Başak Düğün Salonu’nda düzenlenecek.”

Milli Anayasa Forum Toplantısı

Türkiye’de siyasetin önde gelen isimlerinin çağrısıyla başlayan, Millî anayasa forumu Toplantısı Polatlı’da da düzenleniyor. Polatlılı Siyasetçi ve Atatürkçü düşünce Derneği Polatlı Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ali Küren bu organizasyonu yönetecek.

 “Bölücü Anayasa’ya Hayır” sloganı ile tanınan Milli Anayasa Forumu Toplantısı bugün Başak Düğün Salonu’nda düzenlenecek.”

Türkiye’de Siyasetin önde gelen isimleri, Hüsamettin CİNDORUK (TBMM Eski Başkanı) Yekta Güngör

ÖZDEN (Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı) Prof. Dr. Kemal ALEMDAROĞLU (İstanbul Ü. Eski Rektörü)'nun çağrısıyla başlayan, Millî anayasa forumu Toplantısı Polatlı’da da düzenleniyor. Polatlılı siyasetçi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Polatlı Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ali Küren bu organizasyonu yönetecek.

Yapılacak bu forumda CHP Uşak Milletvekili Av. Dilek Akagün YILMAZ, MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ, İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Av. Hasan Basri ÖZBEY, Türkiye Gençlik Birliği Genel Başkanı İlker YÜCEL söz alacaklar.

Bu forum siyasi partilerin, sendikaların, kitle örgütlerinin katkıları ile bugün 14.00 -17.00 saatleri arasında, Gazi Mah. Fevzi Çakmak Cad. TMO Karşısındaki Başak Düğün Salonu’nda düzenlenecek.

Sivil anayasa yapılırken sivillerin de bu anayasaya katkıda bulunmaları gerektiğini söyleyen Hatice Hatipoğlu, Polatlı halkının anayasayı tartışması gerektiğini belirtti. Bu amaçla bu forumu Polatlı’ya taşıdıklarını belirten Hatipoğlu, anayasanın yapım sürecinde görev alan kişilerin de bu forumda yer aldığını ifade ederek foruma katılımın önemini vurguladı. Hatipoğlu, anayasanın tüm vatandaşlar tarafından tartışılması gerektiği vurguladı.  
» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Email (Üyeler adresinizi göremez)
İsim
Başlık
Yorum
 
< Önceki   Sonraki >
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Zaman
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ