Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün3059
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27690
mod_vvisit_counterBu Ay89104
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868665

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
Çocuk Meclisinde Başkanlık Seçimi
Üye Değerlendirme: / 2
Yazar Demet Neşe Erdoğan Gündüz   
Cumartesi, 24 Aralık 2016

Polatlı Kent Konseyi Çocuk Meclisi Seçimli Genel Kurulu 24 Aralık Cumartesi Saat:12.00’de Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, geleceğimizin teminatı çocuklara kentlilik bilincinin kazandırılması için önemli roller üstlenecek olan Kent Konseyi Çocuk Meclisinin Seçimli olağan Genel Kurulunun cumartesi günü gerçekleştirileceğini ve duyarlı tüm bireyleri genel kurula davet ettiklerini söyledi. Tekin Çelik, ‘’Polatlı'nın sorunlarının tartışılıp çözüm önerilerinin getirildiği, Şehrin geleceğine ait kararların alındığı Konseyimizin çalışmalarına yavrularımızın katılması çok önemlidir. Polatlı Kent Konseyi Çocuk Meclisi, Şehrimizde yaşayan çocukların problemlerini, taleplerini ifade etmelerini ve çözümünde aktif rol almalarını, içinde yaşadığı ülkesini, milletinin manevi ve ahlaki değerlerini, örf ve adetlerini düşünebilmelerini ve geleceklerine güvenle bakabilmelerini amaçlamaktadır.   Çocuk Meclisimiz, Kentte yaşayan çocukların özgür düşünen, sorgulayan, eleştiren ve yaşadıkları şehirde olumlu yönde değişmesini istedikleri hususlardaki kararlara inisiyatif alarak katılan bireyler olarak yetişmesine katkı vermeyi hedef edinmektedir.’’ dedi.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Hanımlar Konağı'nda eğitim semineri
Üye Değerlendirme: / 2
Yazar Demet Neşe Erdoğan Gündüz   
Cumartesi, 24 Aralık 2016

Polatlı Belediyesi Hanımlar Konağı Can Hastanesi İşbirliğiyle Meme Kanseri ve Farkındalık Sağlayalım adıyla eğitim çalışması gerçekleştirdi.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın, Polatlılı bayanlara özel hizmete  sunduğu Hanımlar Konağı, kadın bilinçlendirmesinde  etkin rol  üstlenmeye başladı. Hanımlar Konağına gelen Kadınların, meme kanserine karşı bilinçlendirildiği eğitim çalışmasını Can Hastanesi Başhemşiresi Semiha Topsoy ve Can Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Güngör Bayraktar verdi.

 

Yorum yok
 
Gençlik Meclisi, Gazi Öğrenci Konseyinde
Üye Değerlendirme: / 2
Yazar Sinem Kopar   
Cumartesi, 24 Aralık 2016

Polatlı Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrenci konseyi tanışma toplantısına katılım sağladı.

Toplantıya, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ateş Türkay Ünal ve beraberinde yürütme kurulu üyeleri katıldı. Üniversite gençliğinin bir arada olduğu bu programda, Gazi Üniversitesi Polatlı Fen-Edebiyat Fakültesi öğrenci meclis başkanı Bedirhan Kurtoğlu, yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın gençlere verdiği önemden bahsetti ve "Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı olan Polatlımızda Üniversitemize ve Gençlerimize faydalı olan kültürel ve sosyal farkındalık projeleri gerçekleştireceğiz."dedi. 

Yorum yok
 
Kumdan değil, "Kardan Kale"
Üye Değerlendirme: / 4
Yazar Sinem Kopar   
Cumartesi, 24 Aralık 2016

Efe Özkan, 13 yaşında... Efe, yaşıtları gibi kartopu oynamak yerine, yeteneğini konuşturmayı tercih ediyor.

Geçtiğimiz sene, Sivrihisar ve Ankara caddesi arasında bulunan pasajda biriken karlardan kardan ev yapan Efe, bu sene aynı yerde kardan kale yaptı. İnternette bu tip çalışmaları gören Efe, 'eğer Polatlı'ya kar yağarsa ben de yapacağım' diyerek kafasına koyduğu projeyi, kar yağınca icraata döktü. Efe'nin kovalara kar doldurarak yaptığı kale iki kez yıkıldı fakat Efe yılmadı. Dedesinden de yardım alarak Kardan Kalesini yaptı ve Kalenin kapısına Türk Bayrağını astı. Cuma günü okulların kar tatili olması ile birlikte bunu Kardan Kale yaparak değerlendiren Efe, tatilini bu şekilde değerlendirmek isteyen arkadaşlarına "yapamayacağım diye pes etmeyin" dedi. Efe, yeteneklerini kışın kardan yapıtlarla, yazın ise bulduğu çeşitli malzemelerle icat yaparak konuşturuyor. Efenin el emeği kardan kale ile fotoğraf çektirmek ise 1 TL ve bu toplanan 1 liralar Şehit Aileleri Derneğine bağışlanacak. Fotoğraf çektirmek isteyenler, karlar erimeden acele edin, bu deneyimi siz de yaşayın...

 

Yorum yok
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 5 Toplam: 28294
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ