DOLAR 8,6535-0.03%
EURO 10,15710.03%
ALTIN 486,89-0,21
BITCOIN 408575-2,43%
Ankara
25°

AÇIK

05:16

İMSAK'A KALAN SÜRE

HEDEF  ZİRVEDE Kİ YERİNİ BİR KEZ DAHA PERÇİNLEDİ

HEDEF  ZİRVEDE Kİ YERİNİ BİR KEZ DAHA PERÇİNLEDİ

ABONE OL
2 Ağustos 2021 09:45
HEDEF  ZİRVEDE Kİ YERİNİ BİR KEZ DAHA PERÇİNLEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

HEDEFLERİNE  , HEDEF KURS MERKEZİ İLE  ULAŞTILAR

 

Polatlı’nın eğitimde ki öncü kuruluşlarından Hedef Kurs Merkezi bu yılda YKS başarısının altına imza attı. Eşit ağırlık alanında Türkiye 117. ‘si ve Polatlı birincisi Yiğithan TOR, sayısal alanda Türkiye 529. ‘su Berat Kubilay GÜNGEZ ve Türkiye 991. ‘si Emine BADAK ile Polatlı da zirvede ki yerini bir kez daha perçinlemiştir.

 

 

Kuruluşunun 3. yılında Polatlı’da zirvede ki yerini her geçen yıl daha da sağlamlaştıran Hedef Kurs Merkezi başarının önemli adresi olmaya devam ediyor.  Hedef Kurs Merkezi bu yılda YKS başarısının altına imza attı. Eşit ağırlık alanında Türkiye 117. ‘si ve Polatlı birincisi Yiğithan TOR, sayısal alanda Türkiye 529. ‘su Berat Kubilay GÜNGEZ ve Türkiye 991. ‘si Emine BADAK oldu.

BU ŞEHRİN ÇOCUKLARININ EĞİTİM ALANINDA GELİŞMELERİ VE YETİŞMELERİNE YAPACAĞIMIZ HİZMETLE ÖDEME DÜŞÜNCESİ VE BİLİNCİNDEYİZ

Hedef Kur Merkezi Müdürü tecrübeli eğitimci Recep AKSOY başarıya giden yolu şu şekilde anlattı: Kuruluşunun henüz 3. yılında Polatlı’da zirvede ki yerini her geçen yıl daha da sağlamlaştıran Hedef Kurs Merkezi başarının önemli adresi olmaya devam etmektedir. Hedef Kurs Merkezi’ nin amacının genele yansıyan başarı ile birlikte, önceliklerinin eğitimi kaliteli düzgün ve verimli hale getirmek olduğunu söyledi. Aksoy;  disiplinli ve planlı çalışma, sözünde durma, öğrenciye karşı eşit ve adil olma, gelişmelere karşı kendini hızla güncelleme, etkin rehberlik faaliyeti ve desteği, her öğrenciye eksiklerine yönelik bireysel çalışma programının düzenli olarak haftalık yapılması, bireysel ve grup etütleri ile eksik tamamlama, ödevlendirme ve kontrol, devam-devamsızlıkta sıkı takip ve veli bilgilendirmesi, sınav sistemine hâkim olma,  deneme sınavlarının sık ve farklı yayınlardan uygulanması başarımızı önemli ölçüde artırmaktadır. Her şeyden önemlisi öğrenciye ders çalışma alışkanlığının kazandırılması ve branşında uzman tecrübeli yetenekli ve fedakâr öğretmenlerle öğrencinin desteklenmesidir. Tüm bu olumlu uygulamalar ve bakış tarzı Hedef Kurs Merkezi’ nin geleneğidir, görevidir, başarıda devamlılığının sırrıdır. Bu şehirde doğmuş büyümüş Hedef Kurs Ailesi’ nin fertleri olarak bizi bu günlere getiren Polatlı’ mıza vefa borcumuzu, bu şehrin çocuklarının eğitim alanında gelişmeleri ve yetişmelerine yapacağımız hizmetle ödeme düşüncesi ve bilincindeyiz.”dedi.

YİĞİTHAN TOR “HEDEF KURS AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Eşit ağırlık alanında Türkiye 117. ‘si ve Polatlı birincisi Yiğithan TOR “Bir önce ki yıl AYT sıralamam 24.000 idi. Sınavdan sonra eksiklerimin neler olduğunu tespit ettim, özellikle kendimi eksik hissettiğim konulara yoğunlaştım, eksiklerimi giderdim, anlamadığım her konuyu öğretmenlerime sorarak tamamladım, sürekli ve disiplinli bir şekilde hazırlandım, özellikle uyku düzeni ve dinlenmeye dikkat ettim, çalışmalarıma hiç ara vermedim, girdiğim deneme sınavlarında bazen hedefimin altında puanlar aldım eksiklerimi gördüm ve eksiklerimi tamamlayarak çalışmalarıma devam ettim. Bunun sonucu olarak da Türkiye 117. ‘si oldum.Ben de Kubilay Güngez ile birlikte 11. Sınıftan beri Hedef Kurs Merkezi bünyesinde sınava hazırlandım. Zorlandığım her yerde kurs öğretmenlerimi yanımda buldum, bana her zaman destek oldular her konuda beni desteklediler. Bu nedenle bana bir aile sıcaklığıyla yaklaşan Hedef Kurs Ailesine çok teşekkür ederim.  Beni bugünlere gelmemi sağlayan, iyi ve kötü zamanlarımda bana her zaman destek veren, beni büyüten bu mutlu sona ulaşmamda katkı sağlayan sevgili ailemin tüm fertlerine en içten teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarım.

 

BERAT KUBİLAY GÜNGEZ  “HEDEF AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

Türkiye 529. ‘su Berat Kubilay GÜNGEZ “Düzenli ve sürekli çalışma alışkanlığını hayatın bir parçası olarak görmelerini, özellikle matematik dersine çok ağırlık vererek çalışmalarını, sosyal hayatlarına düzen vermelerini, uyku düzenine ve beslenme düzenine çok dikkat etmelerini, bazen yorgun hissettiklerinde çok kısa süreli ara vermelerini, anlamakta zorlandıkları konular üzerinde daha çok durmaları ve kesinlikle anlamadan konuyu geçmemelerini tavsiye ederim. 11. Sınıftan beri devam ettiğim Hedef Kurs Merkezi, gerek pandemi öncesi gerekse pandemi sonrası sürekli destek olmuştur. Zorlukları aşmam da her zaman yanımda olmuşlardır bu nedenle yapmış oldukları özverilerinden dolayı Hedef Kurs Ailesine çok teşekkür ederim.  Bana maddi, manevi her türlü desteği veren, benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan çok sevdiğim aileme de ayrıca sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varlar.

EMİNE BADAK “ARTIK HAYATIMIZDA YENİ VE DAHA GÜZEL BİR SAYFA AÇACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Türkiye 991. ‘si Emine BADAK “Kursu böylesine güzel bir dereceyle bitirmek benim tek başıma elde ettiğim bir başarı değildir. Bu başarıda ailemin, Hedef Kurs Merkezi’nde ki hocalarımın ve arkadaşlarımın da payları bulunmaktadır. Zorlu bir sınavda iyi bir sıralama da yer almanın gururunu yaşıyorum.

Geçen yıl başka bir kursta hazırladım ve sıralamam 46.000 idi. Bu yıl daha disiplinli, sistemli ve bizlere aile sıcaklığı ile yaklaşan Hedef Kurs Merkezi’nin deneyimli ve tecrübeli öğretmen kadrosunun da desteğiyle TYT sıralamamı 991’ e, AYT sıralamamı 6.500’ e taşıdım. Başarımı ve bilgilerimi sadece kitaplardan kazanmadım. Bizlere alanlarında her türlü bilgi ve deneyimi aktararak bizi başarıya taşıyan, bize anlayışla ve sevgiyle yaklaşan saygıdeğer Hedef Kurs Ailesine tüm kalbimle şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Artık hayatımızda yeni ve daha güzel bir sayfa açacağımıza inanıyorum. Son ve en önemlisi her türlü maddi ve manevi katkılarıyla yoluma ışık tutan ve bana güç veren hep varlığını hissettiren aileme bütün içtenliğimle teşekkür ediyorum.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.