Ana sayfa GÜNDEM SULTANLAR ARTVİN DEPLASMANINDAN ZAFERLE DÖNDÜ

SULTANLAR ARTVİN DEPLASMANINDAN ZAFERLE DÖNDÜ

351
0


ARTVİN 7MART SPOR: 25   POLATLI BELEDİYE SPOR:32

Polatlı’nın Sultanları Polatlı Belediye Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı Artvin deplasmanında 25-32 üstün gelerek ligdeki 3. lük yerini korudu.

Polatlı’nın Sultanları  Artvin deplasmanında 25-32 üstün gelerek ligdeki 3. lük yerini korudu. Artvin deplasmanına Polatlı Belediye Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı oyuncularından  Özlem ve Ebru’nun sakatlıkları nedeniyle eksik kadro giden Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol takımı ilk yarısı 12-13 biten karşılaşmadan 25-32 üstünlükle ayrıldı. Karşılaşmanın ikinci devresinde kısa bir sakatlık geçiren Kübra’nın yerine kaleci Emine oyuna girerek savunma görevini başarılı bir şekilde yerine getirdi. Bu galibiyet ile ligin bitimine iki maç kala Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı ligdeki 3. lük yerini korudu.

“ ARTVİN DEPLASMANINDA SAYGISIZLIK YAPILDI”

Karşılaşma sırası ve sonrası Artvin 7mart Spor tarafından Polatlı Belediye Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı oyuncularına ve Polatlı Belediye Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı Kulüp Hocası Özgür Yıldırım’a  karşı yapılan çirkin davranışlar ile ilgili kulüp hocası  Özgür Yıldırım sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı: “ Öncelikle Artvin’den galip döndüğümüz için tüm oyuncularımı ve rakip takımın pırlanta oyuncularını kutluyorum. Fakat hentbol yaşantım boyunca ilk defa bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Ülkemizin güzel şehirlerinden Artvin’de hentbol takımında adını bile ağzıma almaya değer görmediğim Artvin 7 mart kulübünün hocası olacak zat!kendi evimizde oynadığımız maçta tüm misafirperverliğimize ve centilmenliğimize rağmen maç boyunca oyuncularımıza ve bana yaptığı ÇİRKİN İNSANLIĞA SIĞMAYAN davranışlarından dolayı kendisini ALLAH a havale ediyorum. Gerekli mercilerin böylesi birine gerekeni yapmasını hentbol camiamızın böyle adamlardan! temizlenmesini diliyorum!!!Artvin deplasmanında bahsettiğim şahısa rağmen onun dışında en ufak bir saygısızlık yaşamadık umarım Artvin’deki yetkililerde bu şahıs için pırıl pırıl gencecik sporcularının geleceği için gerekeni yapar. Biz kendi evimizde böyle çirkin davranışlar sergilesek Başta Belediye Başkanımız maçın bitmesini beklemeden  gerekeni yapar umarım Artvin’de aynı hassasiyeti gösterir. Bu şahsa tüm kalbimle YAZIKLAR OLSUN diyerek sözlerimi bitirmek istiyorum” dedi.

HBR: ŞEVVAL AKGÖZ