Ana sayfa GÜNDEM Bulacak: “Çiftçilerimiz yılmadan, yorulmadan çalışıyor”

Bulacak: “Çiftçilerimiz yılmadan, yorulmadan çalışıyor”

171
0

Kaymakam Murat Bulacak, geçtiğimiz gün Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi Polatlı Satış Mağazasını ziyaret etti.

Kaymakam Murat Bulacak, geçtiğimiz gün Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifine ziyarette bulundu. Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Bıyıkoğlu’dan yürütülen çalışmaları öğrenen Bulacak, Pancar Ekicileri Kooperatifi Satış Mağazası hakkında da bilgi aldı.

“Çiftçilerimiz, milli üretimin temini için yılmadan, yorulmadan çalışıyor”

Ziyarette konuşan Kaymakam Murat Bulacak, Pancar Kooperatifinin çiftçilerin ihtiyacını karşılayan ve onlara üretimlerinde destek olan önemli  kuruluşlar arasında yer aldığını vurguladı. Kooperatif bünyesinde çiftçiler için gübre, tohum, zirai makineler gibi ürünlerin de satıldığını hatırlatan Kaymakam Murat Bulacak, “Çiftçilerimiz, milli üretimin temini için yılmadan, yorulmadan çalışıyor. Pancar Ekicileri Kooperatifinin asıl amacı da tarımsal üretimin devamını sağlamaktır. Günümüzde önemi giderek artan gıda, tarım ve hayvancılık, çiftçilerimizin temel geçim kaynağıdır” Dedi.

Kaymakam Murat Bulacak’ın Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi ziyaretine, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Burhanettin Sütçü ve Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu eşlik etti.