Ana sayfa GÜNDEM Gazetemize “10 Ocak” ziyaretleri

Gazetemize “10 Ocak” ziyaretleri

221
0

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde, Polatlı’dan birçok isim gazete çalışanlarımızın gazeteciler gününü kutladı.

İstiklal Gazetesi olarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde ziyaretçilerimizi ağırlayarak, hediyelerimizi kabul ettik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde gazetemize ziyarette bulunan, telefonla arayan, mesaj gönderen, çiçek gönderen ve etkinlik düzenleyen herkese teşekkürü borç biliriz. Başta Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya olmak üzere, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle çeşitli kurum ve kuruluşlardan isimler gazetemize ziyarette bulundu.

Başkan Yıldızkaya ve MHP’den ziyaret

10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, beraberinde MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Talay ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. İstiklal Gazetesi Kurucu Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık, İmtiyaz Sahibi Mehmet Işık ve personelleri,   ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Yıldızkaya ve beraberindekilere yerel basına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Basın mensuplarının haber alma özgürlüğünde en etkili araç olduğuna dikkat çeken Yıldızkaya; “Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, her zaman ve her yerde büyük bir özveri ile bu şerefli mesleği icra eden basınımız; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Polatlı Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde şehrimizde bu önemli mesleği icra eden gazetelerimizin ve basın mensuplarımızın yanlarında olmaya her zaman büyük gayret gösteriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle; çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

CHP İlçe Örgütünden Gazetemize Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, CHP’li belediye meclis üyeleri Selami Ovacık, Özcan Şeker, Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Yağlıkara ve CHP yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. İstiklal Gazetesi Sahipleri Sevim Işık ve Mehmet Işık ile gazete personelleri, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek CHP İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve beraberindekilere teşekkür etti.

İYİ Parti İlçe Teşkilatından Gazetemize Ziyaret

İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Muharrem Durukan, beraberinde Recai Erkmen, Osman Güven, Özer Çiftçi, Mustafa Özcan, Hüseyin Erdoğan ve Taner Duran ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. İstiklal Gazetesi Sahipleri Sevim Işık ve Mehmet Işık ile gazete personelleri, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Muharrem Durukan ve beraberindekilere teşekkür etti.

Ayrıca İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, çiçek göndererek günümüzü kutladı.

Esnaf Kefalet Kooperatifinden Gazetemize Ziyaret

Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, beraberinde Kooperatif Müdürü Orhan Saygın ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. İstiklal Gazetesi Sahipleri Sevim Işık ve Mehmet Işık ile gazete personelleri, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Kıymaz ve beraberindekilere teşekkür etti.

Bu günümüzü unutmayarak gazetemizi ziyaret eden, çiçek gönderen, telefon eden herkese teşekkürlerimizi sunarız.