Ana sayfa GÜNDEM Bulacak’tan POGADER’e ziyaret

Bulacak’tan POGADER’e ziyaret

149
0

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Çınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle  Polatlı Gazeteciler Derneği’ne ziyaret etti.

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Çınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Polatlı Gazeteciler Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Bulacak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Bulacak, “Gazeteler toplumların haber alma, meselelere dahil olma, meselelere çözüm bulma anlamında büyük emeği olan bir kesimdir. Sizler de bu güzel görevi yapıyorsunuz. Hepinizi ayrı, ayrı tebrik ediyorum. Özellikle de Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı arkadaşlarımızla beraber geldik.”dedi.

“Polatlı’da Önemli İşleri Birlikte Başaracağız”

Konuşmasında pandemi sürecini de değerlendiren Bulacak, basının bu süreçte kendilerine büyük destek verdiğini ifade eden Bulacak, “Pandemi sürecinde bizlere verdiğiniz desteğe, bu konularda bizlere gösterdiğiniz yardıma, vatandaşlarımızın uyarılmasında, vatandaşlarımızın bazı konularda bilgisinin arttırılmasında vermiş olduğunuz destek için de ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten Polatlı’da vatandaşlarımız da bu konu da hassas davranıyorlar. Hem sizler hem bütün kamu kuruluşlarımız pandemi döneminde de şuan oldukça iyi bir durumdayız. Tabi ki isteğimiz bu durumun tamamen bitmesi. Bu belayı hep beraber defedelim. Bu manada da verdiğiniz desteğe teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da hep beraber Polatlımızın menfaatine, Polatlımızın faydasına olan ne varsa beraber çalışmasını yapacağız. İnşallah hep beraber Polatlımız için yapılacak her konuda fikir telakkisinde bulunalım, beraber çalışalım istiyoruz. Ben tekrar sizlerin vesilesi ile Polatlı Gazeteciler Derneği vesilesi ile bütün çalışan gazetecilerin gününü kutluyorum. Allah sizlere kolaylık versin. Polatlıda hakikaten pandemi döneminde güzel bir süreç yürüttük. Yine diğer konularda da teşekkür ederim Polatlımızın menfaatine, Polatlı’nın faydasına olan, Polatlı için güzel olan her konuda destek verdiniz. Muhakkak ki eksikler olacaktır. Muhakkak ki yanlışlar olacaktır. Bunların düzeltilmesinde de yine beraber çalışacağız. Bu manada da ben sizlere teşekkür ediyorum. Hepinize başarılar diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

EFE “ POLATLIMIZ İÇİN HER ZAMAN BİRLİKTE HAREKET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ”

Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Tevfik Emre Efe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle ziyaretlerinden dolayı Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak’a, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin’e ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Çınar’a, ayrı ayrı teşekkür etti. Efe, “ Polatlı Gazeteciler Derneği’ni bugün yerinde ziyaret eden Sayın Kaymakamımız, Sayın Emniyet Müdürümüz ve Sayın İlçe Jandarma Komutanımıza çok teşekkür ederim. Bu ziyaretten duyduğumuz memnuniyeti bizlerde mutlu olarak ifade edelim. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü malumunuz Pazar gününe rast geldiğinden dolayı bugün burada ziyaretinizi gerçekleştirdiniz. Bizleri mutlu ettiniz. Polatlı birçok ilden daha büyük yerel basına sahiptir. Daha doğrusu birçok ilde olmayan, günlük yayın yapan dört tane siyasi yerel gazetesi bulunmaktadır. Basın ve medya alanında ciddi derecede söz sahibidir. Bu kurum ve kuruluşlarda çalışan birçok arkadaşımız vardır. Bunlar basın yayın mezunu olan arkadaşlarımız, alaylı yetişen arkadaşlarımız vardır. Dolayısıyla birçok eve, istihdama katkı sağlayan basın ve medya sektörüne sahip bir ilçede bulunmaktayız. Aynı zamanda dört yerel gazetemiz Basın İlan Kurumu denetiminde, devletin resmi ilan yayımlama hakkına haiz gazetelerden oluşmaktadır. Yine bu gazetelerde Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanlığı tarafından verilen Sarı Basın Kartı sahibi olan birçok gazeteci arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bizlerde sahada olsun, direk sizlerle birlikte toplantılarda olsun, sizleri takip eden muhabir arkadaşlarımız Polatlı için, Polatlı’nın menfaati için, Polatlı’da yapılacak olan hizmetler için, her zaman sizlerle birlikte hareket etmekten onur, gurur duyuyoruz. Bugün ki ziyaretiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.