Ana sayfa GÜNDEM Esnaf siftah yapamıyor!

Esnaf siftah yapamıyor!

383
0

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan ve yönetim kurulu üyeleri   Polatlı esnafını gezerek esnafın  sorunlarını dinledi.

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan ve yönetim kurulu üyeleri   Polatlı esnafını gezerek esnafın  sorunlarını dinledi.Durukan  her zaman esnafın yanında olduklarını, maddi olmasa da manevi destek verdiklerini ve dertlerini İYİ Parti Genel Merkezine ilettiklerini belirtti. Esnafın çok zor günler geçirdiğini belirten İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, “Esnafımız bazı günler siftah bile yapamıyor. Dükkanını kapatma noktasına gelen bir çok esnafımız var . Bugün gezdiğimiz esnaflarımızın  çoğu  kar elde etmek bir yana dursun zarar ediyoruz dükkanımızı kapatmaya düşünüyoruz diyerek yaşanan pandemi dönemin esnafın üzerinde nasıl etki eriğini bize göstermiş oldular ” dedi.

“Meral Akşener  Polatlı’ya da gelmeyi düşünüyor”

Durukan,  ; “Esnaf ziyaretlerimize  devam edip sahada olmaya çalışacağız.  Manevi desteğimiz ile  her zaman esnafımızın yanındayız. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener  geçtiğimiz günlerde ilçe ziyaretlerine  başladı. Yakın bir zamanda  da inşallah Polatlı’ya da gelmeyi düşünüyor. Biz İYİ Parti olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız ” dedi.