Ana sayfa GÜNDEM Zehir tacirlerine ağır darbe

Zehir tacirlerine ağır darbe

735
0

Polatlı’da ele geçirilen eroinde tarihi rekor

Polatlı ilçe Emniyet Müdürlüğünce, Uyuşturucu ve Uyarıcı Maddelerle Mücadele kapsamında geçtiğimiz gün yapılan çalışmalarda Polatlı tarihinde rekor sayılabilecek miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, halkın huzur ve güvenliği için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğünce çocukların geleceğini ve ailelerin mutluluğunu karartan uyuşturucu maddelerle mücadele, kararlı bir şekilde devam ediyor. Tüm toplumun en büyük sorunlarından birisi olan madde kullanımı ile ilgili ülkemiz genelinde olduğu gibi Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü de kararlı mücadeleye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün yapılan operasyonda 150 gram Eroin ve 25 gram Esrar maddesi ile esrar elde etmek için kullanılan 100 gram hint keneviri bitkisi tohumu ele geçirildi. Ele geçirilen eroin maddesinin Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğünce tek seferde piyasaya sürülmeden ele geçirilen en büyük miktar olduğu belirtildi. 

Polatlı tarihinde rekor sayılabilecek miktar uyuşturucu

İlçemizde Uyuşturucu ve Uyarıcı Maddelerle Mücadele çalışmaları kapsamında Pazartesi günü yapılan operasyonla Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Polatlı tarihinde rekor sayılabilecek miktarda eroin yakalandı. Yapılan çalışmalarda SA.Ü, FB.K. ve N.T.isimli şahıslardan 150 gram Eroin ve 25 gram Esrar maddesi ile esrar elde etmek için kullanılan 100 gram hint keneviri bitkisi tohumu ele geçirildi. Ele geçirilen eroin maddesinin Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğünce tek seferde piyasaya sürülmeden evvel ele geçirilen en büyük miktar olduğu belirtildi. Şüpheliler gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi. Şahıslar hakkında adli tahkikat aşaması sürerken, özellikle Yılbaşı öncesinde denetimlerin artırıldığı da edinilen bilgiler arasında yer aldı. İlçemizde zehir tacirlerine yönelik mücadele kararlılıkla devam ediyor.