Ana sayfa GÜNDEM Cadde Cadde Dezenfekte

Cadde Cadde Dezenfekte

480
0

Sokağa çıkma yasağında dezenfekte

Polatlı Belediyesi Korona virüs ile mücadele ekipleri, hafta sonu sokağa çıkma yasağında da İlçenin Cadde ve sokaklarında korona virüsüne karşı sterilizasyon, yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Korona virüs ile mücadele ekipleri şehrin muhtelif noktalarında vatandaşlar için çalışmalarını sürdürüyor.

Polatlı Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Corona Virüsü ve oluşabilecek diğer enfeksiyonlara karşı önlem almak amacıyla Polatlı’nın dört bir yanında dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Polatlı Belediyesi Korona virüs ile mücadele ekipleri,hafta sonu sokağa çıkma yasağında da İlçenin Cadde ve sokaklarında korona virüsüne karşı sterilizasyon, yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam etti. Korona virüs ile mücadele ekipleri şehrin muhtelif noktalarında vatandaşlar için çalışmalarını sürdürüyor.

Sağlık için mücadeleye devam

Korona virüs ile mücadele ekipleri tüm güçleriyle şehrin muhtelif noktalarında, caddelerde, apartmanlarda, sokaklarda, kamu kurumlarında, iş yerlerinde, çöp konteynerlerinde, risk grubu bulunan alanlarda, marketlerde ve birçok yerde dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor. Şehrin dört bir yanında eş zamanlı olarak cadde yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren Polatlı Belediyesi Korona virüs ile mücadele ekipleri sağlığımız için mücadeleye devam ediyor. Bu kapsamda hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağında da çalışmalar devam etti, caddeler köşe bucak yıkandı.

Sokağa çıkma yasağında ekipler çalışıyor

Polatlı Belediyesi ekipleri sokağa çıkma yasağında da tam kadro sahadaydı. Ekipler ayrıca sokağa çıkma yasağından ötürü caddeler ve sokaklar boş olduğu için çalışmalarına hız kazandırıyor. Cadde sokakların boş olmasıyla parklar ve yollar yıkanarak steril hale getiriliyor.