Ana sayfa GÜNDEM Başvuru için son tarih 31 aralık

Başvuru için son tarih 31 aralık

200
0

Mali hizmetler Müdürlüğü’nden yapılandırma açıklaması

Polatlı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden; emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi, kira ve diğer borçların yapılandırılması ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı.

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi, kira ve diğer borçlarla ilgili beyan edilmiş ve edilmemiş borçlar için yapılandırma işlemlerinin başladığı belirtildi. Yapılandırmadan yararlanmak isteyen vatandaşların 31 Aralık 2020 tarihine kadar Polatlı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Başvuru için son tarih 31 Aralık

Polatlı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan resmi açıklamada; “Belediyemizce tahsil edilmesi gereken Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan Reklam Vergisi, kira ve diğer borçlarla alakalı 17 Kasım 2020 tarihli ve 31307 sayılı resmi gazetede yayınlanan 7256 sayılı kanun gereğince gecikme faizleri, gecikme zamları yapılandırılacak olup, iki ayda bir olmak üzere 6-9-12-18 taksit olmak üzere ödenecektir. İlk ödeme tarihi 31.01.2021 günü sonuna kadardır. Kanundan faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın 31.12.2020 tarihine kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne müracaatta bulunması gerekmektedir.” İfadelerine yer verildi.