Ana sayfa GÜNDEM Erçinler Kasap-Izgara-Mangal Hizmetinizde

Erçinler Kasap-Izgara-Mangal Hizmetinizde

1000
0

 Şentepe Mahallesi Mevlana Caddesi Yeni Adliye karşısında Erçinler Kasap-Izgara-Mangal  Polatlıların hizmetine açıldı.

Erçinler Kasap-Izgara-Mangal  Şentepe Mahallesinde Yeni Adliye karşısında  Polatlı vatandaşının damak tadına hitap edecek yepyeni bir lezzet durağı  olarak hizmete açıldı. Bu yeni lezzet durağında Adana kebap,Adana dürüm,ızgara köfte,tavuk şiş,kanat,ciğer,kuzu şiş,bonfile ,pirzola,antrkot,biftek ve kıyma mangallık tavuk,mangallık sucuk bizlere hizmet sunacak.

Temizlik prensibi önceliği ile son derece zevkle dizayn edilmiş ve sunumları ile dikkat çeken Erçinler Kasap-Izgara-Mangal, usta ellerin mutfağından çıkan enfes lezzetleri ziyaretçileri ile buluşturacak, ayrıca   çok kısa zamanda Polatlı’nın lezzet duraklarından biri olacak gibi.

 Erçinler Kasap-Izgara- Mangalda  Mangal’da kilo ile et  ve köfte siparişi alınarak ev ve iş yerlerine de servis hizmeti veriliyor. Erçinler Kasap Izgara- Mangalda  Izgara, mangal çeşitleri bulunuyor.

Fiyatlarıyla dikkat çeken işletmeden ekmek arası köfte 10 TL. Kilo ile köfte ve pişirme fiyatı ise 58.90 TL. Kısacası; Erçinler Kasap-Izgara-Mangal  benzersiz ve şık dekorasyonu, alanında uzman kadrosu, kaliteden ödün vermeyen kusursuz hizmet anlayışı ve doyumsuz nefis lezzetleri ile ziyaretçilerinin vazgeçilmez mekanı olmaya aday.

Erçin” Tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir.”

 Et Mangal, Izgara, Restoran  konsepti ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan Erçinler Kasap İşletmesi  sahibi Ersin Erçin “ İşletmemizde en çok önem verdiğimiz şey temizlik ve hijyen. İşletmemizde diğer işletmelerin aksine mutfak kısmını müşterilerimizin görebilecekleri şekilde dizayn ettik. Müşterilerimiz yiyecekleri yemeklerin hangi ortamda hazırlandığını görebiliyorlar. İşletme olarak ette ve lezzette bölgede iddialıyız. Özellikle kullanacağımız etleri özenle seçiyoruz, kullandığımız Izgara çeşitlerimiz, durağında Adana kebap,Adana dürüm,ızgara köfte,tavuk şiş,kanat,ciğer,kuzu şiş,bonfile ,pirzola,antrkot,biftek ve kıymadır.Paket servis hizmetimiz vardır.Tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. ”