Ana sayfa GÜNDEM Asfalt atağına şehir merkezinde devam ediyor

Asfalt atağına şehir merkezinde devam ediyor

515
0

Yıldızkaya, çalışmaları yerinde inceledi

 ‘Yolunuz Hep Açık Olsun’ parolasıyla aylardır Polatlı’nın dört bir yanında tüm mahallelerde asfaltlama çalışmalarını sürdüren Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri; ASKİ tarafından su borularının değişimi amacıyla kazı yapılan cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarına start verdi. Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa ve Beypazarı Caddelerinde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmaları Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından yerinde incelendi.

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından başlatılan 2020 Yılı Asfalt Sezonu çalışmaları; Polatlı şehir merkezinde ASKİ tarafından su borularının yenilenmesi amacıyla kazı yapılan cadde ve sokaklarda devam ediyor.

Su borularının değişimi amacıyla kazı yapılan yollar sıcak asfaltla buluşuyor

 ASKİ tarafından kazı yapılan caddeler Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen kapsamlı çalışmalarla tonlarca sıcak asfaltla buluşuyor.

Başkan yıldızkaya “hemşehrilerimize söz verdiğimiz gibi asfaltsız yol kalmayacak”

Haziran Ayı’ndan bu yana her hafta tonlarca sıcak asfaltı tüm mahallelerde yollarla buluşturan Polatlı Belediyesi Ekipleri şehir merkezinde start verdiği çalışmaları Mithatpaşa Caddesi ve Beypazarı Caddesi’nde sürdürdü. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından yerinde takip edilen çalışmalarla kazı yapılan alanlar sıcak asfaltla buluştu.

Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları ziyaret ederek incelemelerde bulunan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada; “Kıymetli hemşehrilerimize söz verdiğimiz gibi yaklaşık 6 aydır her gün bir başka mahallemizde asfaltlama, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekiplerimiz tarafından yapılan yolların tekrar bozulmaması adına ASKİ’nin altyapı ve kazı çalışmaları dolayısıyla beklemeye aldığımız noktalar vardı. Bugün itibariyle boru değişimleri sağlanan noktalarda yol yapım çalışmalarımıza start verdik. Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz kazı yapılan lokasyonlarda program dahilinde asfaltlama çalışmalarına başladılar. Yapımını tamamladığımız tüm yolların hemşehrilerimiz tarafından sağlıklı günlerde kullanılmasını diliyorum. Polatlımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” Cümlelerine yer verdi.