Ana sayfa GÜNDEM Vali Yardımcısı Özkan Polatlı’da

Vali Yardımcısı Özkan Polatlı’da

416
0

Ankara Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Polatlı’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Özkan ilçe protokolleri ziyaretinin ardından Eskikarsak Sulama Kooperatifi güneş enerji sistemi tesisini ziyaret ederek, kooperatif Başkanı Yaşar Özer’den bilgiler aldı.

Ankara Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Polatlı’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu.Özkan ilk olarak Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak’ı ziyaret etti. Ziyarette kurum amirleriyle birlikte istişarelerde bulunuldu.

  Özkan’ın ikinci durağı  Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya oldu. Polatlı Belediyesinin faaliyetleri hakkında Başkan Yıldızkaya’dan bilgi alan Vali Yardımcısı Özkan’a, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından Sakarya Savaşı’nın yaşandığı toprakların simgesi olan Mehmetçik Anıtı heykeli hediye edildi.

Tarımdan sorumlu Ankara Vali Yardımcısı olan Ayhan Özkan ardından Polatlı Ziraat Odası ve Polatlı İlçe Tarım Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyaretlerde Özkan, Ziraat Odası  Başkanı Zekai Köseoğlu’ndan ve İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü’den  Sütçü Polatlı’da gerçekleştirilen tarımsal faaliyetler, ekilen ürünler ve Polatlı’da hayvan yetiştiriciliği hakkında bilgiler aldı.

Tarımsal üretim tesislerini ziyaret etti

Tarımdan sorumlu Ankara Vali Yardımcısı olan Ayhan Özkan, protokol ziyaretlerinin ardından ilk olarak Eskikarsak Sulama Kooperatifi güneş enerji sistemi tesisini ziyaret ederek, kooperatif Başkanı Yaşar Özer’den bilgiler aldı.

Ardından ise Sakarya Mahallesi’nde yine bakanlık destekleri ile kurulan Biyogaz tesisi olan POLRES’i ziyaret ederek üretim hakkında bilgi alarak Polatlı’dan ayrıldı.