Ana sayfa GÜNDEM Yavaş’tan karantina da olan vatandaşlara gıda desteği

Yavaş’tan karantina da olan vatandaşlara gıda desteği

363
0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Covid-19 nedeniyle evinde karantinada olan ve gıda temininde zorlanan tüm vatandaşların kahvaltı ve akşam yemeği ihtiyaçlarını karşılayacaklarını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, corona virüsü nedeniyle evinde izolasyonda olan ve gıda temininde güçlük çeken tüm vatandaşların 15 günlük karantina sürecinde kahvaltı ve akşam yemeği ihtiyaçlarını karşılayacak. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, kararı sosyal medya hesabından duyurdu.Yavaş; “Değerli hemşehrilerim, Covid-19 nedeniyle evde karantinada olan ve gıda temininde zorlanan tüm vatandaşlarımızın kahvaltı ve akşam yemeklerini karşılamaya başlıyoruz. İhtiyaç halinde 0530 010 07 50 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dayanışmayla iyileşeceğiz” dedi.

“Karantina sürecinde kahvaltı ve akşam yemeği karşılanacak”

Yavaş’ın paylaşımında yer verdiği fotoğrafta ise, “Ankara Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 nedeni ile evinde izolasyonda olan ve gıda temininde güçlük çeken tüm vatandaşlarımızın 15 günlük karantina sürecinde kahvaltı ve akşam yemeği ihtiyaçlarını karşılama hizmetine başlamıştır” ifadeleri yer aldı.