Ana sayfa GÜNDEM CHP’den AK Partiye hayırlı olsun ziyareti

CHP’den AK Partiye hayırlı olsun ziyareti

355
0

Geçtiğimiz günlerde AK Parti 7.İlçe kongresini tamamlayarak yeniden Ak Parti İlçe başkanlığına seçilen Aysel Demir’e Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatı ve yönetim kurulu üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partili belediye meclis üyeleri hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti 7.İlçe kongresini tamamlayarak yeniden Ak Parti İlçe başkanlığına seçilen Aysel Demir’i Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Bilal Haşim avcı ve yönetim kurulu üyeleri cumhuriyet Halk Partili belediye meclis üyesi Selamı Ovacık, İhsan Şıracı, Yüksel Yanmaz, Sırrı Arpaç,Şah İsmail Tetik hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ziyarete ilişkin şunları söyledi: “Ak Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine kongrelerinden dolayı hayırlı olsun diliyorum.Görevinde başarılar diliyorum . Birlikte Polatlının sorunları ele alarak çalışmayı temenni ediyorum” dedi.

Ak Parti İlçe başkanı Aysel Demir ziyarette şunları söyledi:” Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetimine ,belediye meclis üyelerimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Polatlıda seviyeli bir siyaset var bu da küçük yerlerde çok önemli. Siyasette bu kaliteyi yakalayabilmek her ilçeye nasip olmayan bir durum . Biz çok güzel bir şey  yakaladık. Seçimlerde dahil siyasi bir nezaket çerçevesinde  bulunuyoruz. Bunun böyle devam etmesini istiyoruz. Polatlının sorunları hepimizin sorunları Polatlı için faydalı bir şey olacaksa tüm siyasi partilerin beraber çalışması gerekir “dedi.