Ana sayfa GÜNDEM İYİ Partinin seçim otobüsü meydanda

İYİ Partinin seçim otobüsü meydanda

821
0

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanlığı Cumhuriyet Meydanında İYİ Parti Ankara ilin seçim otobüsü 3 günlüğüne kalacak. Bu sırada İYİ Parti üye kayıt kampanyası devam edecek. Bu kapsamda bugün saat 14.00’da İYİ Parti Ankara İl Başkanı  Yetkin Öztürk il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Meydanındaki seçim otobüsünü ve üye kayıt standını  ziyaret edecek.

 İYİ Parti üye kayıt kampanyası başlatmasının ardından İYİ Parti Ankara ilin seçim otobüsünü de Polatlı Cumhuriyet Meydanına getirildi.  Başlatılan üyelik seferberliği uygulaması Polatlı’da da kısa sürede vatandaşlar tarafından büyük ilgi görmeye başladı. .Bu kapsamda bugün saat 14.00’da İYİ Parti Ankara İl  Başkanı  Yetkin Öztürk il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Meydanındaki seçim otobüsünü ve üye kayıt standını  ziyaret edecek.

Durukan :  “Tüm hemşerilerimizi stantlarımıza bekliyoruz”

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan Cumhuriyet Meydanındaki standa tüm Polatlı halkını davet ederek; “Tüm hemşerilerimizi standımıza bekliyoruz.  İYİ Parti’nin neden farklı olduğunu, vizyonunu, hedeflerini ve siyaset anlayışına ilişkin bilgi alsınlar ve önce Polatlımıza sonra Başkentimiz Ankara’ya ve sonrada tüm ülkemize nasıl birlikte hizmet edebileceğimizi omuz omuza vererek birlikte görelim ve başaralım. Tüm Polatlılı hemşerilerimizi İYİ Partimize üye olmak için; Cumhuriyet Meydanında üye kayıt standımıza bekliyoruz” dedi.