Ana sayfa GÜNDEM PTO’dan Siyasilere ziyaret

PTO’dan Siyasilere ziyaret

536
0

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu üyeleri ve  Polatlı OSB Başkanı  Erol Ünal ve yönetimi dün  AK Parti Polatlı İlçe Başkankığı, İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı ve Cumhuriyet Halk Partisini  Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu üyeleri, dün siyasileri ziyaret turunda bulundu. Sakarya ve Yönetim Kurulu üyeleri İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı ve Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.  İYİ Parti İlçe Başkanı Muharrem Durukan ile görüşen Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sakarya “Allah utandırmasın, yolları açık olsun”

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, “Pandemi nedeniyle ziyaret gerçekleştiremiyorduk. Kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Muharrem Bey ve ekibinin Polatlı’ya ve ülkemize hayırlı işler başaracağından tereddüdümüz yok. Allah utandırmasın, yolları açık olsun.” Dedi.

Durukan “Her zaman Polatlı için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, “Nazik ziyaretten dolayı çok mutlu oldum, şeref duydum. Her zaman Polatlı için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz. Bizde yakın zamanda Ticaret Odası’nı ziyaret etmek isteriz” dedi.

Güngör: “Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz”

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu üyeleri ve  geçtiğimiz günlerde kongresi yapan  Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe teşkilatını ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör ziyarete ilişkin şunları söyledi: “13. olağan kongremiz sonrası partimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir bu nazik ziyaret için Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Polatlı OSB Başkanı Erol Ünal ve yönetimine teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Ticaret Odası Başkanı Sn. Ulvi Sakarya ve Polatlı OSB Başkanı Sn. Erol Ünal ve yönetimi yönetimine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.