Ana sayfa GÜNDEM Sosyete pazarına büyük ilgi

Sosyete pazarına büyük ilgi

2266
0

Polatlı’da Garaj günleri başladı

İstanbul Sosyete Pazarı dün saat 10.00’da görkemli bir açılış töreniyle Kartaltepe Alışveriş merkezi otopark katında açıldı.

Polatlıda garaj günleri başladı. Dün yapılan görkemli açılış töreni ve mehter takımı konseriyle Kartaltepe Alışveriş merkezi otopark katında saat 10.00’da İstanbul Sosyete Pazarı açıldı. İstanbul Sosyete Pazarı gelen ilk 5000 kişiye hediyeleri verildi. İstanbul Sosyete Pazarı firma yetkilileri, Kartaltepe alışveriş merkeziyle 2021 dâhil olmak üzere 2 yıllığına sözleşme imzaladı. Her hafta Salı günü Polatlı halkına hizmet verecek olan İstanbul Sosyete Pazarında zücaciye, ev tekstili, giyim, yiyecek gibi bir çok ürün çeşidi bulunuyor. Fiyatlar piyasa şartlarına nazaran oldukça makul düzeylerde.  Kartaltepe Alışveriş merkezi otopark katında bulunan İstanbul Sosyete Pazarına Şehir içinde ücretsiz servis imkânı bulunuyor.

“Polatlı halkından beklentimizin üstünde bir ilgi var”

İstanbul Sosyete Pazarı İşletme Müdürü Ömer Özcan gazetemize yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: “ Bugün itibariyle İstanbul Sosyete Pazarını Polatlıda açtık. Her hafta Salı günü  Polatlı halkına hizmet vereceğiz. İstanbul Sosyete Pazarında 120 civarında esnafımız var. Esnafın %90’ı dışarıdan geldi. Polatlılı esnaflarımızda var. İlerleyen günlerde Polatlılı esnaflarımız çoğalacak. İstanbul Sosyete Pazarının Polatlıya yakışan bir Pazar olacağını düşünüyorum. Daha erken saatler olmasına rağmen beklentimizin üstünde bir ilgi var. Fiyatlar uygun, ihracat fazlası ürünler var. Ev tekstili, zücaciye, giyim halkın istediği her ürün mevcut” dedi.

İstiklal Gazetesi olarak Polatlıyı yenilik getiren işletme sahibi Ömer Özcan ve ortaklarına hayırlı olsun diyor bol kazançlar diliyoruz.