Ana sayfa GÜNDEM Oğuzlar, Ankara İlde Polatlılı ilk kadın siyasetçi oldu

Oğuzlar, Ankara İlde Polatlılı ilk kadın siyasetçi oldu

755
0

MHP Ankara il başkanlığı 13. Olağan kongresi istiklal için birlik, istikbal için dirlik parolasıyla gerçekleştirildi. Mali müşavir Serpil Oğuzlar Ankara İl Yönetimi’nde Polatlılı ilk kadın siyasetçi olarak yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi geçtiğimiz Pazar günü Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kongreye gönderdiği mesaj; Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay tarafından okundu. Sosyal mesafe, maske, hijyen kurallarına uygun olarak; delegelerin Türk ve Azerbaycan bayraklarıyla katıldığı kongrede Turgay Baştuğ tek aday olarak bir kez daha Ankara İl Başkanlığı görevine seçildi. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın protokolde yer aldığı kongreye; Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından katılım sağlandı.

“Polatlımız için Başkent Ankara’da çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı’nda birçok farklı dönemde İlçe Başkan Yardımcılığı, Kadın Kolları Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan Mali Müşavir Serpil Oğuzlar 13. Olağan Kongre’de Ankara İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Ankara İl Yönetiminde görev alacak Polatlılı İlk Kadın olarak Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilen Oğuzlar kongrenin ardından gerçekleştirdiği açıklamada; “İstiklal için Birlik, İstikbal için Dirlik parolasıyla 13. Olağan Kongremizi gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri bu önemli göreve layık gören başta İl Başkanımız Sayın Turgay Baştuğ olmak üzere; kongremizde emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Ailesi içerisinde dava arkadaşlarımızın gücüyle Polatlımız için Başkent Ankara’da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 13. Olağan Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Yönetim Kurulumuzda yer alan tüm yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” Cümlelerine yer verdi.