Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya, mahalle muhtarları ile buluştu

Yıldızkaya, mahalle muhtarları ile buluştu

524
0

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Polatlı Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Tüm Muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya mahallelerde gerçekleştirdiği çalışmalar ve muhtarlıklara olan katkıları dolayısıyla günün anısına Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse tarafından plaket takdim edildi. Muhtarlar Günü dolayısıyla gerçekleştirilen anlamlı buluşmaya Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse, Muhtarlar Derneği Yönetimi ve Mahalle Muhtarları katıldı. 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlama programı Polatlı Belediyesi tarafından Belediye Evi’nde gerçekleştirilen yemeğin ardından son buldu.

Başkan Yıldızkaya; “Tüm muhtarlarımızla birlikte ekip ruhuyla çalışmaya devam edeceğiz”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Muhtarlar Günü Programı’nda yaptığı konuşmada; “Polatlı Muhtarlar Derneğimiz birçok İl ve İlçede olmayan heyecana ve dinamizme sahip. Muhtar arkadaşlarımız şehrimizi ilgilendiren her konuda ortak bir bilinçle hareket ediyorlar. Tüm bu çalışmalarda Muhtarlar Derneği Başkanımız Adem Köse tecrübesi, gayreti ve birikimiyle etkili oluyor. Bizler kamu görevlisi olmakla birlikte, seçilmiş insanlarız. Vatandaşlarımızın tercihine mazhar olmak her birimiz için bir şereftir. Hemşehrilerimize layık olmak adına hep birlikte elimizden gelen gayreti göstermemiz lazım. Bizler iki dönemdir hiçbir muhtar arkadaşımızın taleplerine hayır demeden, elimizden geldiğince ortaklaşa çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman yanlarında olduğumuzu kıymetli muhtarlarımızın bildiğine inanıyorum. İnşallah önümüzdeki yıl hem merkez hem de kırsal mahallelerimiz için daha farklı bir yıl olacak. Bizler hemşehrilerimizin emrindeyiz, hizmetindeyiz. Muhtarlarımızla beraber bir ekip ruhuyla çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.” Cümlelerine yer verdi.

Köse; “19 Ekim muhtarlar günümüz kutlu olsun”

Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile gerçekleştirdiği açıklamada; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi ve şehrimizi etkisi altına alan Koronavirüs dolayısıyla; toplantıların ve törenlerin yasak olması sebebiyle 19 Ekim Muhtarlar Günü programımızı dar bir çerçevede gerçekleştirmek zorunda kaldık. Bu önemli günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli Belediye Başkanımıza, MHP İlçe Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günlerin gelmesi ümidiyle inşallah ilerleyen zamanlarda tüm muhtarlarımızın katılımlarıyla geniş çaplı bir toplantıda buluşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle ebediyete intikal etmiş tüm muhtarlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor; bu kutsal görevi zamanında yerine getirmiş muhtarlarımıza sağlıklı ve uzun ömürler temenni ediyor, görevi başındaki tüm muhtarlarımıza başarılar diliyorum. 19 Ekim Muhtarlar Günümüz Kutlu Olsun.” İfadelerine yer verdi.