Ana sayfa GÜNDEM CRZ kuruyemiş kapılarını açtı

CRZ kuruyemiş kapılarını açtı

419
0

Ankara caddesinde CRZ kuruyemiş işletmesi cuma günü Polatlıların hizmetine açıldı.

Polatlı vatandaşının damak tadına hitap edecek yepyeni bir lezzet durağı hizmete açıldı. Genç girişimci Burak Can Akdeniz tarafından hizmete CRZ kuruyemiş işletmesi cuma günü ilk müşterilerine hizmet verdi. Bu yeni işletme kuruyemiş, baharat ve bakliyat çeşitleri ve birçok seçenek sunuyor.

CRZ kuruyemiş Ankara caddesinde Cuma günü saat 14.30’da Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, meclis üyeleri, iş adamları ve esnafların katılımı ile açıldı. Açılış kurdelesi kesilmeden açılış duası yapıldı.

Pandemi şartlarında, sosyal mesafenin korunarak gerekli önlemler alınarak yapılan açılış merasimde açılışı Başkan Mürsel Yıldızkaya yaptı. Açılış sonrası Başkan ve beraberinde işletmeyi  dolaştı, iş yeri  hakkında bilgi verildi. Pandemi nedeniyle ayakta yapılan ve çok kısa tutulan açılış sonrası tören sona erdi.

“Kendi öz sermaye ile önemli bir yatırım yaptığımızı düşünüyorum”

CRZ kuruyemiş işletmecisi Burak Can Akdeniz gazetemize yaptığı açıklamada bakliyat baharat ve kuruyemiş ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini dile getirerek şunları söyledi: “Sektörün gerekliliğini yerine getirdikleri için baharat bakliyat ve kuruyemiş çeşitleri ile vatandaşın bütün ihtiyaçlarına karşılık vermek niyetindeyiz. Genç bir girişimci olarak kendi öz sermaye ile önemli bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz, takdir Polatlı halkının. Kuruyemişler kendi bölgelerinden satın alınıyor. Ürünlerimiz çekirdeğimiz, Antep fıstığımız, fındığımız, bademimiz olsun gerekli yerlerden temin ediyoruz. CRZ’nin açılımı çerez olduğunu söyledi.

CRZ kuruyemiş Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 6-A adresinde hizmete girdi. İstiklal Gazetesi olarak CRZ kuruyemişi Polatlıların hizmetine açan CRZ kuruyemiş yetkililerine teşekkür ediyor hayırlı ve bol kazançlı başarılı işler diliyoruz.