Ana sayfa GÜNDEM Sevim Aras’tan aktif EBA kullanan öğrencilere ödül

Sevim Aras’tan aktif EBA kullanan öğrencilere ödül

390
0

Sevim Aras İlkokulu, yüz yüze ve uzaktan eğitim sürecinde Eğitimde Bilişim Ağı( EBA) platformunu aktif bir şekilde kullanan öğrencilerini çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Okul bahçesinde yapılan törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf uymaz ve Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir öğrencilere hediyelerin verdiler.Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uymaz , Şube Müdürleri,Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve öğrenciler katıldılar.

Her şey çocuklar için

Sevim Aras ilkokulu müdürü Selahattin Ünsal “Covid 19 sürecinde öğrencilerimizin eğitim ve öğretiminde dönem dönem uzaktan eğitime olacakları ayrıca hem yüz yüze eğitim hem de kalan eğitim öğretimlerini uzaktan EBA siteminden takip edeceklerinden dolay okulumuzda bu projeyi başlattık. Amacımız öğrencilerimizi sürekli sürecin içimde olmalarını sağlamak içerisinde tutmak yarışma ve kaybetme duygusu ve arkadaşlarını tebrik etme duygularını geliştirmektir. Bu çalışmalarımızı her ayın sonunda sitem üzerinden alacağımız istatistiklere yapacağız. 22 sınıfımızda her sınıf düzeyinde ilk 3’e giren60 öğrencimize sosyal etkinlikler yönetmeliğimizi esas alarak teşekkür belgelerini hem de eğitim ve öğretim hayatlarında kullanabilecekleri kırtasiye ödüllerimizi verdik” dedi.