Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya’dan, Akgök’e CHP’li gibi konuşuyorsun çıkışı

Yıldızkaya’dan, Akgök’e CHP’li gibi konuşuyorsun çıkışı

860
0

Polatlı Belediye Meclisi’nin Ekim ayı dördüncü birleşim birinci oturumunda AK Parti Grup Başkan Vekili ve sözcüsü İsmail Hakkı Akgök’ün , MHP’li meclis üyelerinin arsa satışlarına ret kararını eleştirmesi üzerine Başkan Yılldızkaya karşılık verdi. Yıldızkaya ;konudan bağımsız yorumlar yapıyorsun senin bir CHP geçmişin mi var diyerek Akgök’e olan tepkisini ortaya koydu.

Ak Partili İsmail Akgök’ün Polatlı Belediye Meclisi’nin Ekim ayı dördüncü birleşim birinci oturumunda yaptığı sitem içeren konuşmanın ardından Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya yanıt verdi. Yıldızkaya; “Ben anlamakta zorlandım gündemimiz bu değildi.

Yıldızkaya : “Sen bizim ittifak ortağımızsın”

Eleştirilerimi söylüyorum hakaret etmiyorum kimseye kendi görüşlerimi beyan ediyorum. Hoş olmayacak ama bunları Cumhuriyet Halk Partililerin söylemesi lazım sen bizim ittifak ortağımızsın. Onları mutlu ediyorsun. O geçenlerde kaldı gitti. Gündem değişti şartlar değişti sen nerden çıkıp ta böyle bir ifade kullanıyorsun. Yüksel Yanmaz’ı güldürüyorsun . Sen tecrübeli siyasetçisin. Sanki CHP’li gibi konuştun. Saygı duyuyorum zaten eskiden CHP’li tarafı var onun” İsmail bey CHP li tarafınız var mı ? sorusu üzere Akgök asla yok hiç solda olmadım” dedi.