Ana sayfa GÜNDEM Konteynır yapımında lider isim : ELVİN Metal

Konteynır yapımında lider isim : ELVİN Metal

755
0

ELVİN Metal ve Prefabrik firması yeni sanayi sitesinde yaşam alanları, konteynır ofis ve konut, prefabrik ofis ve  konut,mobil karavan, sundurma ve  makaslı çatı sistemleri ve otomatik kepenk sistemleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

ELVİN Metal ve Prefabrik firması yeni sanayi sitesinde yaşam alanları, konteynır ofis ve konut, prefabrik ofis ve  konut,mobil karavan, sundurma ve  makaslı çatı sistemleri ve otomatik kepenk sistemleri ile hizmet vermeye devam ediyor. ELVİN Metal ve Prefabrik firması yetkilisi ve ortağı Eyüp Gürol,gazetemize yaptığı açıklamasında şunları söyledi: Elvin metal yetkilisi Eyüp Gürol; “Elvin metal olarak sosyal yaşam alanları, özel konteynırlar, prefabrikleri, çeklik kapıları,demir ve kepenkli kapılar imalatı yapmaktayız. Polatlımıza hizmet etmekteyiz. 3 yıldır bu işi yapıyorduk. Eski sanayi sitesi tesisinden bir süre önce yeni sanayi sitesine taşındık “dedi.

ELVİN Metal ve Prefabrik firması olarak bu konteynerleri Polatlılı vatandaşlarımız için üretmekten, hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Konteynerler iş yaşamı dahil her türlü yaşam koşullarında kullanılabilir kısaca pratik yaşam alanları için ideal yapılar.Diğer deyim ile; Kullanım alanları çok geniş yapılardır. Başlıca kullanım yerleri fuarlar, bağ ve bahçe, büfe, şantiye, ofis, güvenlik kulübesi, depolama, garaj, vb… çeşitleri mevcuttur. Bu anlamda her kuruma ve herkese hitap ederler. Bu tercihin başlıca sebepleri, ekonomik olmaları, hızlıca inşaa edilmeleridir.

Konteynerlerin diğer avantajlarını da kolayca taşınabilir olmaları ve ihtiyacınız bittiğinde satılarak size ekonomik kazanç sağlamalarıdır. Hızlı ve kaliteli üretim, bir evin bütün gereksinimlerini bir arada sağlayabilme özelliği ile konteynerler her ihtiyacınızı karşılayabilir. Konteynır evler ve diğer çeşitleri 15-20 yıl ömürlüdür. Konteyner evlerin en büyük avantajı, elektrik ve su tesisatlarını içerisinde hazır şekilde barındırması ve zamanınızın size kalmasıdır.

Gülveren Mahallesi Yeni Sanayi sitesi Demirtürk Caddesi No/33’te  sizleri bekliyoruz.