Ana sayfa GÜNDEM OSB ile Yükseliş Koleji arasında indirimli eğitim protokolü

OSB ile Yükseliş Koleji arasında indirimli eğitim protokolü

125
0

Polatlı OSB ile Polatlı Özel Yükseliş Koleji arasında indirimli eğitim protokolü imzalandı.

Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Özel Yükseliş Koleji arasında bölgemizde faaliyet yürüten firmaların çalışanlarının yararlanabileceği bir indirim protokolü imzalandı.

Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal ve Özel Yükseliş Koleji Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan İnce’nin yaptığı görüşmeler neticesinde hazırlanan protokolde karşılıklı imzalar atıldı. Polatlı OSB’de bulunan firmaların çalışanları ve birinci derece yakınlarını kapsayan protokol neticesinde, kayıt yaptıran kişiye % 30 oranında liste fiyatından indirim uygulanması kararlaştırıldı.

Protokole ilişkin konuşan Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal; ‘’Şehrimizin önde gelen eğitim kurumlarından Yükseliş Koleji ile yaptığımız protokolü bölgemiz çalışanları açısından değerli buluyorum. Çalışanlarımızın birinci derece yakınlarının daha uygun şartlarda eğitim görmeleri noktasında attığımız bu adımın özellikle COVİD-19 sürecinde daha da anlam kazandığına inanıyorum. Bu protokolün aynı zamanda çalışanlarımıza da bir fırsat sunmaktadır. Bu düşüncelerle, Rıdvan beyin şahsında Yükseliş Kolejine teşekkürlerimi sunuyorum. Bölgemiz çalışanlarına da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.’’ dedi.