Ana sayfa GÜNDEM Demir’den kongreye davet

Demir’den kongreye davet

423
0

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, cumartesi günü yapılacak olan Ak Parti 7. Olağan  Kongresi hakkında basın açıklamasında bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, Ak Parti 7. Olağan  Kongresinin ülke ve demokrasi için hayırlı olmasını diledi. Demir, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: AK Parti siyasi hayatına başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize vaat ettiği demokratikleşme, refah, kalkınma, lider ülke olma, büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma yolunda başarı hikayesini bir destanı olarak hizmet yürüyüşüne devam ediyor.

“Gün birlik olma, gün bütünleşme, gün AK Partimize daha çok sahip çıkma günüdür”

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte kimsenin hayal bile edemediği atılımlar gerçekleştirilmiştir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen AK Partimiz; Genel Başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde pandemi nedeniyle ertelenen 7. Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Gün birlik olma, gün bütünleşme, gün AK Partimize daha çok sahip çıkma günüdür. Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti’ye gönül vermiş tüm Polatlı halkımızı 17 Ekim 2020 Cumartesi günü saat: 14. 00’de Güzel Bahçe Kır Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz Kongremize bekliyoruz”.