Ana sayfa GÜNDEM Gazetemiz Abonelerine Yükseliş Kolejinden %30 indirim

Gazetemiz Abonelerine Yükseliş Kolejinden %30 indirim

169
0

Polatlının Sesi İstiklal Gazetesi 09.10.2020 Cuma Günü, Polatlının Sesi İstiklal Gazetesi sahibi Mehmet Işık abonelerine %30 Kayıt indirimi sağlayan sözleşmeyi Polatlı Özel Yükseliş Koleji yetkilileri ile karşılıklı imzalayarak uygulamaya geçirdi.

Polatlı Özel Yükseliş Koleji gazetemiz abonelerine, Polatlı Eğitim tarihinde nadir rastlanan bir jest yaparak koleje kayıt olan birinci derece yakınlarına %30 indirimi sağlayan bir kolaylık sağladı.

Geçen Cuma günü Polatlı Özel Yükseliş Kolejinde imzalanan protokole göre 2020-2021 yılında sadece Polatlının Sesi İstiklal Gazetesi abonesi olduklarını beyan eden kişiler ve birinci derece yakınlarının aboneliği belgelendirmek kaydı ile okula yaptıracakları kayıt sırasında %30 indirim hakkı kazanacaklar. Bu protokole göre;

4.1 Polatlı İstiklal Gazetesi

Okula indirimli öğrenci kaydı yaptırmak isteyen çalışan ve üyeler için gerekli belgeleri üzenler.

Çalışan ve üyeleri için gerekli bilgilendirme ve duyuruları yapar.

4.2 Polatlı Özel Yükseliş Koleji

Okulumuza  öğrenci kaydı yaptırmak isteyen çalışan ve üyelere, eğitim ücreti üzerinden %30 indirim yapar. Yemek, kırtasiye ve yayın ücreti gibi giderler bu indirim kapsamına girmez.

Uygulanacak kurum indirimi dâhil diğer indirimler sadece birinden faydalanabilir.

Madde 5: Bu protokol 2020-2021 eğitim öğretim yılı için geçerlidir.

Gazetemiz aboneleri böyle bir desteği veren Polatlı Özel Yükseliş Koleji yönetimine teşekkür ediyoruz ve abonelerimize de hayırlı olmasını diliyoruz.