Ana sayfa GÜNDEM Siyasilerden Müdür Derin’ e ziyaret

Siyasilerden Müdür Derin’ e ziyaret

472
0

İyi Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Önceki dönem Polatlı İlçe Başkanı Mürsel Kömez ve Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin’i makamında ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

İyi Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Önceki dönem Polatlı İlçe Başkanı Mürsel Kömez ve Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin’i makamında ziyaret ettiler.

Durukan : “Polatlı’mıza hoş geldiniz diyor, görevinizde başarılar diliyoruz”

İyi Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan  ziyarette şu ifadelere yer verdi:  Emniyet Müdürümüz  Şener Derin’in Polatlı’da başarılı çalışmalarla güzel işlere imza atacağınıza inanıyoruz.  Polatlı’mıza hoş geldiniz diyor, görevinizde başarılar diliyoruz. Elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

 Öztürk : “İlçemize yapacağı görev ve çalışmalarında üstün başarılar temenni ederiz”

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ziyarette şunları söyledi: “İlçemize kısa süre önce atanan Emniyet Müdürümüz sayın Şener Derin beye ilçemize hoş geldiniz der; ilçemize yapacağı görev ve çalışmalarında üstün başarılar temenni ederiz. Müdürümüz ve ekiplerini kısa zamanda ilçemizde önemli işlere imza attığı hepimiz bilmekteyiz. Bu üstün başarılarından dolayı kendilerini ve çalışma arkadaşlarını canı gönülden tebrik ederiz.

İlçenin genel asayişini ve kamu düzenini sağlamakla görevli olan emniyetimiz ; Amme ve şahıs asayişini, mesken masumiyetini sağlamak, yardım isteyenlere yardımcı olmak, halkın ırz, can ve mal güvenliğini korumak, işlenecek olan suçlara engel olmak, işlenmiş suçlarda ise Cumhuriyet Savcıları adına soruşturmayı yürüterek şüpheli ve suçluları, suç delillerini yargı mercilerine teslim etmek gibi önemli görev ve vazifeleri bulunan Emniyet Müdürlüğümüzü yapacağı çalışmalarında muvaffakiyetler diler, yapacağı çalışmalarında her zaman yanlarında olacağımızı bildirerek görevlerinde üstün başarılar temenni ederiz” dedi.