Ana sayfa GÜNDEM Bozdağ ve Sevencan ailelerinin mutlu günü

Bozdağ ve Sevencan ailelerinin mutlu günü

936
0

İş adamı ve Polatlı Belediye meclis üyesi İsmail Bozdağ  ve dünürleri Sevencan ailesinin evlatlarının nikah ve düğün töreninde sevdikleri ile mutluluklarını paylaştılar.

Sevencan  ailesinin kızları Seda  ve Bozdağ ailesinin oğulları Oğuzhan 4 Ekim 2020 Pazar günü Saklıbahçe kır düğün salonunda evlenerek bir ömür boyu mutluluğa adım attılar.

Düğün sahipleri Bozdağ ve Sevencan  aileleri  Saklıbahçe kır düğün salonunda davetlileri kapıda karşıladılar. Pandemi nedeni ile salona gelen tüm misafirlerin ateşi ölçüldü. Salona  maskeli olarak girişleri  sağlandı.

Pandemi koşulları olmasına rağmen bu güzel geceye katılım oldukça yoğun oldu. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın da katıldığı ve nikah kıydığı bu düğüne MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör  ve yönetim kurulu üyeleri ,Polatlı belediye meclis üyeleri, Polatlı Organize sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal ve yönetimi , Oda ,dernek ve kooperatif sivil toplum kurulu temsilcileri, muhtarlar , Polatlılı iş  adamları ve esnaflar ile her iki ailenin yakın akrabaları  katıldı.

Salonda ve bahçede pandemi uygun mesafe ile kurulan masalarda oturan davetlilere sadece kapalı su ikram edildi. Korona koşulları ne yazık ki bu güzel organizasyonun istenen düzeyde olmasını önledi.

Düğün töreni genç çiftin salona gelişi ile başladı. Genç çiftin nikâhını Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya kıydı. Daha sonra takı töreni yapıldı ve düğün pastasının kesilmesi ve fotoğraf çekimi ile düğün ve nikâh merasimi sona erdi.

Polatlının sesi İstiklal gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.