Ana sayfa GÜNDEM Bağ evlerinde asfalt yol hasreti bitiyor

Bağ evlerinde asfalt yol hasreti bitiyor

530
0

Bağ evlerinde yolların %70’i yapıldı

Polatlı Belediyesi tarafından yapılan yol yapım çalışmalarıyla bağ evleri mevkiinde yolların %70’i tamamlandı.

Yaz başından bu yana Polatlı’nın dört bir yanında tüm mahallelerde asfaltlama çalışmalarını sürdüren Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri; Bağ Evleri Mevkii’nde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Her hafta program dahilinde yüzlerce ton sıcak asfaltı yollarla buluşturan Polatlı Belediyesi Ekipleri; eş zamanlı olarak Bağ Evleri Mevkii’nde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Polatlı Belediyesi ‘Yolunuz Hep Açık Olsun Diye’ parolasıyla durmaksızın çalışıyor

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından yakından takip edilen çalışmalar kapsamında şu ana kadar Bağ Evleri Mevkii’nde bulunan yolların %70’i Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen yol yapım çalışmaları ile tamamlandı. Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından günlerdir aralıksız sürdürülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile Bağ Evleri içerisinde yer alan cadde ve sokaklarda bulunan bozukluklar %70 oranında giderildi.

“Çalışmalarımız sürecek”

%70 oranında tamamlanan Bağ Evleri Mevkii’nde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini belirten Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Yaz başından bu yana yaptığımız hummalı çalışmalarla tüm mahallelerimizde yollarımızı sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyoruz. Bağ Evleri Mevkii içerisinde yer alan yollarda geçtiğimiz hafta itibariyle çalışmalara başladık. Gerçekleştirdiğimiz yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarıyla bugün itibariyle Bağ Evleri Mevkii içerisinde yer alan cadde ve sokaklarda bulunan bozukluklar %70 oranında giderildi. Hazırladığımız program dahilinde “Yolunuz Hep Açık Olsun” parolasıyla her hafta bir başka mahallemizde yüzlerce ton asfaltı yollarımızla buluşturuyoruz. Bağ Evleri Mevkii’nde de yol yapım bakım ve onarım çalışmamalarımız sürecek.” İfadelerine yer verildi.