Ana sayfa GÜNDEM Oğuzlar ailesinin en mutlu günü

Oğuzlar ailesinin en mutlu günü

202
0

Polatlının sevilen ailesi Serpil ve Selahattin Oğuzlar Çifti ve dünürleri genç ailesi evlatlarının nikâh ve düğün töreninde mutluluklarını dostları ile paylaştılar.

Oğuzlar ailesinin oğlu Ömer Can ile Genç ailesinin kızı Filiz 12 Eylül 2020 cumartesi akşamı Saklıbahçe kır düğün salonunda dünya evine girdiler.Düğün sahipler Oğuzlar ve Genç ailesi salon girişinde salonunda davetlileri kapıda karşıladı ve salonda ayrılan yerler uğurladı. Bu güzel anlamlı güne yine pandemi nedeni ile alınan önlemler damgasını vurdu.

Yapılan tüm adet ve görenekler asgari düzeyde yapılabildi. Pandemi koşullarına rağmen Oğuzlar ailesinin bu mutlu gününe katılım çok yoğun oldu. Bu anlamlı güne Polatlının iş adamları, esnaflar, siyasiler ve özellikle ailenin meslektaşları büyük bir ilgi gösterdi. Düğünde TÜRKAV( Türkiye Kamu çalışanları Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve yönetimi yer aldı. Onlarda bu güzel geceye renk kattılar. Genç çifti hediyeleri ile onurlandırdılar. Düğün töreni genç çiftin salona gelişi, açılış dansını yapmalarıyla başladı.

Genç çiftin nikâhını Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya kıydı. Damadın arkadaşları çok kısa bir şekilde seymen oyunlarını pandemi mesafesine uygun şekilde sergilediler. Daha sonra takı töreni yapıldı ve düğün pastasının kesilmesi ve fotoğraf çekimi ile bu anlamlı gece sona erdi.