Ana sayfa GÜNDEM Cız-Bız Izgara tost açıldı

Cız-Bız Izgara tost açıldı

393
0

Sivrihisar caddesinde Cız- Bız ızgara tost işletmesi cumartesi günü Polatlılarınız hizmetine açıldı.

Artık Polatlı vatandaşının damak tadına hitap edecek yepyeni bir lezzet durağı hizmete açıldı. Genç girişimci Furkan Çay tarafından hizmete açılan Cız- Bız ızgara tost işletmesi cumartesi günü ilk müşterilerine hizmet verdi. Bu yen lezzet durağında kahvaltı,menemen ,tost,gözleme ve çeşitli çorbalar sabah kahvaltınız ya da günün her saatinde sizlere sunulacak yiyecekler…

Ama asıl köfte ,pirzola ,tavuk ızgaraları ,ciğer ,böbrek ve kokoreç ile bizlere sunulacak. Son derece temiz zevkle döşenmiş ve mütevazi sunumları ile dikkat çeken Cız- Bız ızgara tost lokantası çok kısa zamanda Sivrihisar caddesinin lezzet duraklarından biri olacak.

Genç girişimci Furkan Çay “Polatlımıza böyle bir hizmeti getirdiğimiz için çok mutluyuz. Hem müşterilerimizden bizi bir kez ziyaret etmelerini istiyor sonrasında bizden vazgeçmeyeceklerini vaat ediyoruz. İstiklal gazetemize bize verdiği destek için teşekkür ediyoruz “ dedi. Bizde İstiklal Gazetesi olarak bu işletmeye hayırlı olsun diyor bol kazançlar diliyoruz.