Ana sayfa GÜNDEM Polatlı’da iki kadına uyuşturucudan suçüstü

Polatlı’da iki kadına uyuşturucudan suçüstü

531
0

Polatlı’da iki kadın uyuşturucu satıcısına suçüstü

Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ile mücadeleyi kararlı bir şekilde yürütmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan araştırmalar sonucunda yapılan operasyon ile T.B ve N.T. isimli kadınlar, uyuşturucu satarken suçüstü yakalandı. Kadınların ikametlerinde yapılan aramada çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımı, imalat ve ticareti ile mücadele, tüm ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de azami derecede hassasiyetle devam ediyor. Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan araştırmalar neticesinde uyuşturucu madde satan T.B ve N.T. isimli kadınlar 3 Eylül Perşembe günü yapılan operasyonla, uyuşturucu madde satarken suçüstü yakalandı. Ayrıca ikametlerinde yapılan aramada çok miktarda uyuşturucu madde de ele geçirildi. Şüpheli T.B. ve N.T isimli kadınlar sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Polatlı’da uyuşturucuya geçit yok

Madde kullanımı; sadece kullanan kişiyi etkilemekle kalmayan, aile, çevre ve tüm toplumu etkileyen en önemli ve önlenebilir halk sağlığı sorunlarından. Bu çerçevede maddenin arzını sağlayan şahısların tespit edilmesi, bu faaliyetlerinin önüne geçilmesi büyük önem arz ediyor. Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele faaliyetlerine kararlı bir şekilde devam ediyor.