Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya; “Zabıta teşkilatımızın 194. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun”

Başkan Yıldızkaya; “Zabıta teşkilatımızın 194. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun”

618
0

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti.

Polatlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti. Ziyaretten dolayı Zabıta Müdürü Sabri Ünal ve Zabıta Müdürlüğü personeline teşekkür eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısı ile açıklamalarda bulundu. Zabıta Teşkilatı’nın 194. Kuruluş Yıl Dönümünü kutlayan Başkan Yıldızkaya konuya ilişkin açıklamasında; “Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 194. Yıl Dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Belediyemizin vitrini olan zabıta ekiplerimiz; gece gündüz demeden, günün 24 saati şehrimiz için önemli görevleri yerine getiriyorlar. Zabıtalarımız şehrimizdeki düzenlemeleri, esnaf kontrollerini, 24 saat boyunca kanunların verdiği yetkilere dayanarak gerçekleştiriyor;  vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza kolaylık sağlamaya çalışıyorlar.

Zabıta Teşkilatı her zaman belediyemizin aynasıdır. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm arkadaşlarımız başta olmak üzere; 194 yıllık bu büyük teşkilatın Zabıta Haftası’nı kutluyorum. Ülkemizdeki ve şehrimizdeki tüm Zabıta Teşkilatı personeline sağlıklar ve esenlikler diliyorum.” cümlelerine yer verdi.