Ana sayfa GÜNDEM Polatlı belediyesi asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Polatlı belediyesi asfaltlama çalışmaları devam ediyor

169
0

Şehitlik Ve Fatih Mahallesinde 1200 ton sıcak asfalt

Yaz başından bu yana Polatlı’da asfaltlama, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri dün gün boyunca yaptığı çalışmalarla 1200 ton sıcak asfaltı daha yollarla buluşturdu.

‘Yolunuz hep açık olsun’ parolasıyla her gün başka bir mahallede çalışmalarını sürdüren Polatlı Belediyesi Ekipleri tarafından sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilen Fatih Mahallesi ve Şehitlik Mahallesi’nin yanı sıra Mehmet Akif Mahallesi’nin önemli bir bölümü tamamen yenilendi.

Çalışmalar tüm mahallelerde devam edecek

Asfaltlama, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın talimatıyla şehrin dört bir yanında yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından mahallelerde yürütülen asfaltlama çalışmaları; mahallelerin yanı sıra şehir merkezinde de eş zamanlı olarak sürüyor. Haziran Ayı’ndan bu yana var gücüyle mahallelerde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri eş zamanlı olarak şehir merkezinde bulunan yollarda bakım ve onarım çalışmaları yürütüyor. Program dâhilinde Polatlı’nın tüm mahallelerinde yollar sıcak asfaltla kavuşuyor. Hummalı çalışmalarıyla vatandaşın takdirini toplayan ekipler çalışmalarına Zafer ve Kurtuluş Mahallelerinde devam edecek.