Ana sayfa GÜNDEM Millet İttifakı Duatepe’de

Millet İttifakı Duatepe’de

514
0

Milet İttifakının temsilcileri 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. Yıl dönümünü Duatepe’ye gelerek kutladı.

Kutlamaya Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Gamze Taşçıer, Cumhuriyet Halk Partisi  İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Cumhuriyet Halk Partisi İl  ve ilçe Yöneticileri ile  İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İYİ Parti Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, İYİ Parti Ankara İl Yöneticileri, İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Polatlı İlçe ve Gölbaşı ilçe yöneticileri  katıldı.

Millet İttifakı CHP Duatepe’de

30 Ağustos Zafer Bayramı  Dua tepe anıtında kutlandı. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl  teşkilatı Polatlıda coşkulu bir şekilde 30 Ağustos zaferini kutladı.  Törene Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök, Cumhuriyet Halk Partisi  Gamze Taşçıer, Cumhuriyet Halk Partisi  İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Cumhuriyet Halk Partisi İl  ve ilçe Yöneticileri katıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı  Dua tepe anıtında kutlandı.. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl  teşkilatı Polatlıda coşkulu bir şekilde 30 Ağustos zaferini kutladı.  Törene Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök, Cumhuriyet Halk Partisi  Gamze Taşçıer, Cumhuriyet Halk Partisi  İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Cumhuriyet Halk Partisi İl  ve ilçe Yöneticileri katıldı.

Gök : “Topraklarda bulunmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök, tören sonrası basın açıklaması yaptı. Gök açıklamasında şunları söyledi: “ Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en görkemli günlerinden birini yaşıyoruz. 30 ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz. 30 ağustos Zafer Bayramı Türkiye’mizin kuruluşunun müjdesi olan büyük bir zafer. bundan 98 yıl önce bu topraklarsa Sakarya Savaşıyla başlayıp durdurulan düşmanın ondan 1 yıl sonraki 30 ağustostaki  Büyük Taarruzla taçlanan topraklarda bulunuyoruz. Düşmanın işgal ettiği Türkiye’mizin ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk  ve onun silah arkadaşları önderliğinde emperyalizme karşı verilen büyük bir mücadelenin taçlandığı günde bu topraklarda bulunmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Türkiye’mizi kuran ve kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarına o dönemde her türlü yokluğa  rağmen varını yoğuna seferber eden Türk halkını  kanla kazandığı büyük savaşının sonundaki zaferin olduğu bu topraklarda şimdi biz bir kez daha Mustafa Kemal Atatürk  ve onun silah arkadaşlarına bir kez daha minnettarlığımızı ifade  ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara il örgütü olarak bu tarihi ve anlamlı günde bize bu onuru kazandıran kahramanlarımız anmak üzere buradayız. Onlara selam olsun saygı ve minnetle anıyoruz” dedi.