Ana sayfa GÜNDEM Ticaret Odası, önemli bir indirme imza attı

Ticaret Odası, önemli bir indirme imza attı

411
0

PTO üyelerine dijitalde indirim

Polatlı Ticaret Odası ile BST Bilişim Organizasyon Danışmanlık arasında Ticaret Odası üyeler için önemli bir indirim protokolüne imza atıldı.

Polatlı Ticaret Odası, üyelerinin BST Bilişim Organizasyon Danışmanlıktan indirimli hizmet alabilmeleri için protokol imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında Ticaret Odası üyeleri web sitesi kurulumu, sosyal medya danışmanlığı ve e ticaret sitelerinin yapılmasında önemli oranlarda indirimden faydalanacak. Ticaret Odası üyelerine önemli ayrıcalıkların tanınacağı indirim protokolü BST Bilişim Organizasyon Danışmanlık Şirket Yetkilisi Bedri Sinan Taşpınar ile Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İsfendiyar Kaya ve Hasan Yıldırım arasında imzalandı.

Dijital platformlarda sunulan hizmetlerde önemli indirim imkanı

İmzalanan protokol ile Polatlı Ticaret Odası üyeleri, çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden yakınlarına BST Bilişim Organizasyon Danışmanlık tarafından Web sitesi yapımında %30 indirim. E- ticaret sitesi yapımında %15 indirim.

Trendyol.com,n11.com,hepsiburada.com,gittigidiyor.com,epttavm.com pazaryerlerinin açılması, hazır hale getirilmesi danışmanlığında %50 indirim. Sosyal medya danışmanlığında %30 indirim uygulanacak.

Protokolü değerli buluyoruz

Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İsfendiyar Kaya ve Hasan Yıldırım : “ Üyelerimizin gelişen ve ilerleyen teknolojileri takip etmeleri kendilerine dijital platformda yer bulabilmeleri konusunda önemli fayda sağlayacak bu protokolü değerli buluyoruz. Üyelerimizin her aşamada yararına olacak adımları atan ve protokol listesini bu anlamda genişleten odamızın BST Bilişim ve Danışmanlık Firması ile imzaladığı protokol üyelerimiz için birçok konuda kolaylık sağlayacaktır” dedi.