Ana sayfa GÜNDEM Polatlı Belediyesi 49 adet arsayı satışa çıkardı

Polatlı Belediyesi 49 adet arsayı satışa çıkardı

503
0

Polatlı Belediyesi 49 Adet Arsayı Açık artırma Usulüyle ihaleyle satışa çıkardı. Polatlı Belediyesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre ilçede bulunan 49 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı. 1 Eylül tarihinde arsaların satışı ile alakalı olarak gerçekleştirilecek olan ihalede açık teklif usulü uygulanacak.
Belediyelerin taşınmazları satarak belediye bütçelerini arttırmalarına yönelik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Polatlı Belediyesi tarafından yayımlanan son resmi ilana göre ilçede bulunan ve belediye mülkiyetinde olan 49 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.

İhale belediye encümeninin huzurunda yapılacak

Polatlı Belediyesi’nin satışa çıkardığını duyurduğu 49 adet arsa 1 Eylül 2020 tarihinde Polatlı Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak olan ihale ile satılacak. Bu ihale şeffaf bir şekilde Polatlı Belediyesi (Adnan Menderes Caddesi No:20 Polatlı/ANKARA) Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda yapılacak.

Arsaların bedelleri belirlendi

Satılacak olan 49 adet arsa için Polatlı Belediyesi’nin muhammen bedel belirleme çalışmaları da sona erdi. Buna göre arsalar 9.540 TL ile 812.659 TL arasında değişen muhammen bedellerle satışa sunuldu.

Satılacak arsaların mahalleleri belli oldu

Polatlı Belediyesinin yayımladığı resmi ilana göre 49 adet arsa ilçenin Yüzükbaşı, Sarıhalil, Kocahacılı, Kabak, Beyceğiz ve Zafer mahallelerinde bulunuyor. Yine belediye tarafından verilen bilgilere göre ihale şartnamesi ve diğer evraklar Polatlı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde mesai saatleri içerisinde görülebilecek. İhaleye katılmak isteyenler ise ihale şartnamesini aynı yerden 100 TL karşılığında satın alabilecekler.