Ana sayfa GÜNDEM Polatlı Belediyesi yeni logo oylaması başladı

Polatlı Belediyesi yeni logo oylaması başladı

762
0

Polatlı Belediye Meclisi kararıyla değiştirilmesi onaylanan Polatlı Belediye Logosu için halk oylaması Necip Fazıl Parkı’nda Çarşamba günü  itibariyle başladı.

Polatlı Belediyesi tarafından uzun yıllardır kullanılan eski logonun yerine son yıllarda Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı olarak anılmaya başlanan Polatlı’nın kurumsal kimliğini ve marka değerini daha iyi ifade etmek üzere hazırlanan 6 farklı tasarım görücüye çıktı. Şehrin tanıtımı noktasında afiş, broşür, rozet vb. gibi materyaller üzerinde kullanılmaya daha uygun olarak; Polatlı’ya ait değerlerin ve sembollerin daha iyi ifade edildiği ve belirgin hale getirildiği logolar dört gün boyunca yapılacak halk oylaması ile vatandaşların beğenisine sunuldu.

Polatlı Belediye Meclisi kararıyla değiştirilmesi onaylanan Polatlı Belediye Logosu için halk oylaması Necip Fazıl Parkı’nda dün itibariyle başladı. Vatandaş Çarşamba  saat 18.00 itibariyle oy kullanmaya başladı. Çarşamba günü yapılan oylamada Belediye Başkan Yardımcısı Salih Tekeli ve Polatlı Belediyesi Lültür Müdür Veli Keskin ‘de Polatlı Belediyesi yeni logo seçimi için oy kullandı.

Halk oylaması merkezleri belirlendi

Polatlı Belediyesi tarafından kurulan ‘Polatlı Logosunu Seçiyor’ Halk Oylaması Merkezlerinde dört gün boyunca sürecek olan halk oylaması 22 Ağustos Cumartesi gününe dek sürecek. Polatlı Belediyesi tarafından özveriyle hazırlanan Halk Oylaması Merkezleri için günlük program şu şekilde belirlendi;

21 Ağustos Cuma – Perpa Pazar Yeri

Saat: 14.00 – 17.00

Fikret Sururi Evirgen Parkı ve Yürüyüş Yolu (Şehitlik Mahallesi)

Saat: 18.00 – 21.00

22 Ağustos Cumartesi – Şehit Cüneyt Sertel Parkı ve Yürüyüş Yolu (Şentepe Mahallesi)

Saat: 18.00 – 21.00