Ana sayfa GÜNDEM Yamaç Restoran yepyeni yüzüyle hizmetinizde

Yamaç Restoran yepyeni yüzüyle hizmetinizde

780
0

İlçemizin tanınmış iş adamlarından Erdoğan Akdeniz ve Adem Göregen ortaklığında Yamaç Restoran kapılarını Polatlılara açtı. 

Polatlı Çorumlulular Derneği  Eski Başkanı Erdoğan Akdeniz ve Polatlı Çorumlulular Derneği Yeni Başkanı Adem Göregen ortaklığında Yamaç restoran dün kapılarını açtı.

Polatlıda kahvaltı, et mangal, ve kır düğün bahçesi olarak hizmete başlayan Yamaç Restoran  Polatlı halkına hizmetine açıldı. Dün açılışa özel düzenledikleri  kahvaltı organizasyonuyla yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.  Polatlıya  yeni bir alan  getiren Yamaç Restoran  düğün yapacak çiftlerin hayal ettiği ortamı hazırlayarak yeni muhteşem kır düğünü konsepti ile hizmet verecek,  Hafta içi ve hafta sonları da vatandaşların mangal ve kahvaltı keyfi yapabilmeleri adına güzel bir ortam hazırlayacak.

Yamaç Restoran İğciler yolu 3. Km  üzerinde bulunuyor

Yamaç restoran ortaklarından Erdoğan Akdeniz açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “1973 den günümüze gelen bu lezzetin şubesi olarak  Polatlı halkına hizmet edeceğiz.  Ev sıcaklığında kır bahçesi konseptiyle bu yeri Polatlı halkıyla buluşturmak istedik.

Yamaç restoran diğer ortaklarından Adem Göregen ise şunları söyledi: “Atalarımız mesleği olan restoran işini biz yukarıya taşımak için buradayız. Polatlıda  açık alan konusunda büyük bir eksiklik  var bu amaçla burayı değerlendirmek istedik. Yamaç restoran Polatlı halkı için yeni lezzet durağı  ve yeni bir damak tadı olacak.  Kahvaltı ve kebap çeşitlerimizle  Polatlıya yenilik getireceğiz” dedi.

İstiklal Gazetesi olarak Erdoğan Akdeniz ve Adem Göregen hayırlı olsun diyor, bol kazançlar diliyoruz.