Ana sayfa GÜNDEM Temizlik işleri hijyen çalışmasını sürdürüyor

Temizlik işleri hijyen çalışmasını sürdürüyor

806
0

Polatlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, temiz bir çevrede vatandaşlara sağlıklı bir şekilde yaşama alanı oluşturmak adına yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda, ilçe merkezindeki sokak ve caddelerde yapılan genel temizlik, kaldırım, çöp konteynırları temizlik çalışmaları devam ediyor. Çok sayıda personelin görev aldığı çalışmalarda yıkama faaliyetleri her gün devam ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgının Türkiye’de görülmesinin ardından  alınan tedbirler doğrultusunda önlemlerini artıran Polatlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşın sağlığını korumak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Şehrin dört bir yanında başlatılan hijyen seferberliği doğrultusunda; cadde ve sokaklar, temizlik araçlarıyla özel solüsyonlarla yıkanarak, hijyen sağlanıyor. 7/24 çalışmalarını kesintisiz sürdüren Temizlik Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yürüttükleri çalışmalar doğrultusunda çöp konteynırları de çöplerin alınmasının ardından önce konteynır yıkama makinesi ile yıkanıyor ardından da dezenfektanlarla dezenfekte ediliyor.