Ana sayfa GÜNDEM Gururumuz Profesör Günyeli..

Gururumuz Profesör Günyeli..

461
0

Polatlı da 2005-2008 yılları arasında Polatlı Duatepe Devlet hastanesinde görev yapan ve İstiklal gazetesinde köşe yazarlığı yaparak pek çok insana ulaşarak çare olan İlker Günyeli Profesör oldu.

Polatlı da 2005-2008 yılları arasında Polatlı Duatepe Devlet hastanesinde görev yapan ve İstiklal gazetesinde köşe yazarlığı yaparak pek insana ulaşarak çare olan İlker Günyeli Profesör oldu. Polatlı da kısa sürede kendini çok sevdiren ve pek çok hastanın derdine derman olan Pro. Dr İlker Günyeli ilçemizin sevilen ve unutulmayan doktorları arasında yerini almıştı.

Prof.Dr. İlker Günyeli gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ 2005-2008 tarihleri arasında Polatlı Duatepe Devlet Hastanesinde Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yaptım. 2008 yılında Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesine Yrd. Doç. Dr. olarak atanmam sebebiyle Polatlı’ya veda etmek zorunda kalmıştım. Temmuz 2020 İtibariyle Süleyman Demirel Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Kadın hastalıkları ve Doğum A.D’da Profesör olarak atadım. Bu mutlu haberi Polatlılı hemşerilerim ve hastalarımla paylaşmak istedim. Bu nedenle, bugünlere gelmem de “Büyük emeği olan” Eski devlet hastanesi başhekimi Op. Dr. Ali İhsan Yaşar’a da teşekkürlerimi iletmeyi borç bilirim” dedi.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalına profesör olarak atanan Dr. Günyeli’nin başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.