Ana sayfa GÜNDEM Öztürk : “Biz Kimsenin, kimsede bizim rakibimiz değildir”

Öztürk : “Biz Kimsenin, kimsede bizim rakibimiz değildir”

455
0

ASAL VIP Kursu Polatlı halkının hizmetinde

VIP Kadro VIP Eğitim VIP Başarı

İlçemizde eğitime katkıları olan üniversiteye hazırlık kurslarına  bir yenisi daha eklendi. Cumhuriyet Mahallesi Altay Caddesi No:9 Polatlıda, (Şehrin merkezinde Atatürk Heykeli arka sokağı)merkezi Ankara’da olan ASAL Vip’in Polatlı şubesi olarak; Özel Polatlı Asal Kişisel Gelişim Kurs Merkezi fiziki anlamda çok güzel bir donanım ile ilçemiz gençliğini sınavlara hazırlamak gayesi ile açıldı.

İlçemizde eğitime katkıları olan üniversiteye hazırlık kurslarına  bir yenisi daha eklendi. Cumhuriyet Mahallesi Altay Caddesinde hizmete açılan Ankara’da olan ASAL Vip’in Polatlı şubesi 10 kişilik özel sınıflar, il dışı eğitim kampları, birebir etüt saatleri, birebir soru çözüm saatleri,uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış denem sınavları ve haftada 25 saat ders imkanıyla öğrencilerini bekliyor.

ASAL VİP kursu güçlü ekibiyle Polatlıda

Kurs merkezinin yöneticileri, güçlü kadrosu ve yayıncılarıyla birlikte ilçemizde eğitimde bir farkındalık oluşturmak hedefiyle yola çıktıklarını söylediler. Özellikle güçlü ve tecrübeli bir kadroya sahip olduklarının altını çizmektedirler.

Kuruculuğunu İlçemizin tanınmış eğitimci ve idarecilerinden Mesut Öztürk  yapıyor. Öztürk : “Polatlıda Eğitim alanında “Biz Kimsenin,Kimsede bizim rakibiz değildir” sloganı ile yola çıktı.  Amacımız bütün eğitim camiası gibi, sınavlara hazırlıkta ilçemizde eğitime bir ivme kazandırmaktır, Polatlımıza ve ülkemize mutlu bireyler yetiştirmektir” dedi.

İstiklal gazetesi olarak Polatlı Asal Kurs Merkezine başarılar diliyor, ilçemize hayırlı olsun, hep başarı ile anılmalarını diliyoruz.

0312 623 87 87 numarasından ASAL VIP Kursu hakkında ayrıntılara ulaşılabilirsiniz.