Ana sayfa GÜNDEM Demir Yapı Market Hizmetinizde

Demir Yapı Market Hizmetinizde

696
0

Ankara çevre ilçelerinin  en büyük yapı marketi olmak hedefi ile yola çıkan genç girişimci Ahmet Demir, Polatlı Yeni Sanayi Sitesinde yaptığı 12 metre yükseklikteki heybetli,tek katlı ve yakın gelecekte üç katlı olacak yapı marketi, altı ay önce Polatlılıların hizmetine açtı.

Yakın gelecekte şu anda satışı yapılan yapı elemanları ve malzemesi dışında tarımdan, sanayiye, yapıdan, endüstriye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Polatlının en büyük yapı marketi Demir Yapı Market ilk adımda yaklaşık bin kalem malzeme ile altı ay önce Polatlılıların hizmetine açıldı ve faaliyetlerini daha büyük hedeflerle ilerleyerek sürdürüyor.

Konteyner Yapımında Lider Oldular

Uzun yıllardır  Polatlı’nın sanayi sektöründeki Kardeşler hurda markası ile tanıdığımız isim Ahmet Demir, Demir Yapı Market adı ile  Polatlı Yeni sanayi sitesinde, kurduğu 500 metrekarelik  yapı market esnafımıza altı aydır hizmet veriyor.Özellikle Konteynır yapımında büyük yol kat eden Demir Yapı Market sahibi Ahmet Demir artık daha büyük projeler için gün sayıyor.

Çok genç yaşlarda başladığı ticari hayatını günümüze değin ciddi başarılarla süsleyen Ahmet Demir, altı ay önce hizmete açtığı Demir Yapı Market olarak yaklaşık 1.000 kalem malzemeyi Polatlı ve tüm bölgeye sunan disiplinli ve istikrarlı bir şirket olarak dikkatleri çekiyor.

Demir ” Polatlımızı ne kadar sevdiğimizi gösterdik”

Gazetemize konuşan genç girişimci tecrübeli iş adamı Ahmet Demir: ‘’Polatlımıza faydalı olacağına inanıyorum. Polatlıda böyle bir yapı marketi ile başta Eskişehir olmak üzere komşu illerinde büyük bir eksikliğini gidermeyi hedefledik. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Bu yatırımı buraya yaparak Polatlımızı ne kadar sevdiğimizi gösterdik .’’ dedi

‘’Ben Demir Yapı Market Sahibi Ahmet Demir. Daha önce Kardeşler Hurdacılık olarak devam ettirdiğimiz ve halende devam ettirdiğimiz hurda işimiz devam ediyor. Bundan altı ay önce Polatlı’da eksikliğini gördüğümüz yapı malzemeleri üzerine hizmet verecek bir firma kurdum” diyerek firmasını Polatlıların hizmetine sundu.

Demir Yapı Market sahibi Ahmet Demir, açıklamasının devamında,”Polatlı halkına 6 aydır hizmet vermeye devam ediyoruz. Polatlı’da eksiğini gördüğümüz ve kaliteyi daha ucuza getireceğimize inanarak, ciddi bir çalışma başlatarak bu sektöre girmeye karar verdik. Plastik tavan malzemesi, hırdavat malzemesi, pimapen, kapı-pencere gibi yapı malzemelerinin yanı sıra prefabrik konteyner imalatımız da devam ediyor. Yapı malzemelerini elimizdeki devamı bulunan güçlü stoklarımızla Polatlı halkına hizmet vermeye hazırız.”dedi.

Bu Projeyi Yapmanın Haklı Gururu

Koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla, Polatlıda büyüyerek Başkent şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Demir Yapı Market böyle büyük bir projeyi Polatlı da hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor.

Demir Yapı Market sahibi Ahmet Demir, “Hedeflerim büyük. Burayı üç katlı bir yapı haline getirmek istiyorum. Önümüzdeki dönemde Yapı Elemanları dalında başta Polatlı’nın ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra Bölgemize de hizmet vererek çalışmalarımıza yeni bir ivme kazandıracağız. O aşamada artık, tarımdan, sanayiye, yapıdan, endüstriye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz markaları uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturacağız dedi.

Polatlının sesi İstiklal gazetesi olarak Demir Yapı Market sahibi Ahmet Demir’e başarılar diliyoruz…