Ana sayfa GÜNDEM Şentepe’de Hummalı Kaldırım Çalışması

Şentepe’de Hummalı Kaldırım Çalışması

586
0

‘Yolunuz Hep Açık Olsun Diye’ parolasıyla ilçedeki mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Şentepe Mahallesi’nde kaldırım ve kilitli taş yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

‘Yolunuz Hep Açık Olsun Diye’ parolasıyla asfaltlama, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Polatlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın talimatıyla şehrin dört bir yanında bulunan yolları yenilemeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Şentepe Mahallesi’nde kaldırım ve kilitli taş yapım çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında yollar ve kaldırımlar yenileniyor.

Polatlı Belediyesi tarafından Gülveren Mahallesi ve Şentepe Mahallelerinde başlatılan asfaltlama, kaldırım, kilit taşı, yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Başkan Yıldızkaya tarafından yakından takip edilen planlı çalışmalarla Polatlı’nın yollarında bulunan bozukluklar gideriliyor. Tüm mahallelerde Polatlı Belediyesi sorumluluğunda bulunan yollar aralıksız devam eden çalışmalar çerçevesinde sıcak asfalta ve kaldırımlara kavuşuyor. Bozuk yolların yeniden yapılması ve onarılması amacıyla başlatılan hummalı çalışmalar Belediye ekiplerince yapılan planlama dâhilinde tüm mahallelerde belirli periyodlarla devam edecek.