Ana sayfa GÜNDEM Polatlı’da 100 çocuk mutlu edildi

Polatlı’da 100 çocuk mutlu edildi

722
0

CHP Kadın Kolları : “Bayramları anlamı; gülümseyen çocuk yüzleridir”

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanlığı, Kurban Bayramı öncesi ‘’ Bayramları anlamı; gülümseyen çocuk yüzleridir. ‘’ diyerek, Polatlı’da 100 çocuğu mutlu eden bir etkinliğe imza attı.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanlığı, Kurban Bayramı öncesi ‘’ Bayramları anlamı; gülümseyen çocuk yüzleridir. ‘’ diyerek, Polatlı’da 100 çocuğu mutlu eden bir etkinlik gerçekleştirdi.

‘’ Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız gülsün Bayram sevinci o zaman anlamlı olur’’ diyen Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Kadın Kolları Başkanı Devlet Kuş, İlçe Örgütümüzün gönüllüleri, destek verenleri ile birlikte, Bayram öncesi Polatlı’nın çocuklarını mutlu etmenin sevincini yaşadıklarını ifade etti. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Kadın Kolları başkanı Devlet Kuş, “Çocuklar gülerse anneler güler. Hayırlı uğurlu olsun bu bayram da Ramazan Bayramında olduğu gibi çocukları sevindirdik. Bu bayram da ‘’ Bayram, şimdi Bayram gibi oldu duygusunu hissetmenin mutluluğunu yaşadık. Sosyal adaletin sağlandığı, anne ve babaların, çocukların, ailelerin yüzünün güldüğü nice bayramlara ulaşmak dileğiyle… Destek veren Polatlı’mızın iyi yürekleri insanlarına ve Taner Bebe sahibi Taner Çakır’a çok teşekkür ediyoruz. ” ifadelerine yer verdi.