Ana sayfa GÜNDEM Kaymakam Bulacak emniyet ekiplerinin bayramını kutladı

Kaymakam Bulacak emniyet ekiplerinin bayramını kutladı

732
0

Kaymakam Bulacak güvenlik güçlerini ziyaret etti

Kaymakam Murat Bulacak Kurban Bayramında çalışan güvenlik güçlerini görev başında ziyaret ederek bayramını kutladı.

Kaymakam Murat Bulacak Kurban Bayramında çalışan güvenlik güçlerini görev başında ziyaret ederek bayramını kutladı. Sırası ile İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakolu, İlçe Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakolu, Esentepe Polis Merkezi, Devriye Ekipler Merkezi ve Bölge Trafik Amirliği ziyaret ederek çalışan personelin bayramını kutladı.

Polatlılıların Kurban Bayramı’nı da kutlayan Kaymakam Bulacak, “Bu mübarek günde vatandaşlarımız huzur ve güven içerisinde olsunlar, sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirsinler diye tedbirlerimizi aldık. Gerek kolluk güçlerimiz, gerek diğer kamu kurum ve kuruluşlarımız bu bayramda vatandaşlarımızın huzuru için elinden gelen gayreti gösteriyor. Bayramın çok önemli olduğuna dikkat çeken Kaymakam Bulacak, “Bu bayram bizler için iki açıdan önemli, birincisi hepimizin malumu Covid salgını sürecindeyiz. Bu süreç henüz bitmiş değil. İnşallah alacağımız tedbirlerle ve kurallara uyarak, bu süreci geride bırakacağız.

İkincisi Bayramda yola çıkan vatandaşlarımız, bayramın en güzel yanı sevdiklerimizle birlikte olmak, beraber olmak, sevdiklerimizle buluşmaktır. Ne olursa olsun bu buluşma yarım kalmasın. Lütfen tüm yolcularımız trafik kuralları uyarak selametle gideceklere yerlere ulaşsınlar. Diyerek sözlerini tamamladı.