Ana sayfa GÜNDEM Kaymakam Murat Bulacak İlçemizde göreve başladı

Kaymakam Murat Bulacak İlçemizde göreve başladı

137
0

14.07.2020 tarih ve 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Dörtyol Kaymakamlığı görevinden Polatlı Kaymakamlığına atanan Kaymakam Murat Bulacak yeni görevine başladı.

14.07.2020 tarih ve 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Dörtyol Kaymakamlığı görevinden Polatlı Kaymakamlığına atanan Kaymakam Murat Bulacak yeni görevine başladı. “14 Temmuz 2020 tarihli ve 362 sayılı Cumhurbaşkanı kararı ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve tensipleriyle atanmış olduğum Polatlı Kaymakamlığı görevine 28/07/2020 itibariyle başlamış bulunuyorum. Öncelikle ülkemizin tahıl ambarı olan ve Kurtuluş mücadelemizin dönüm noktası olan, bu çok özel İlçesinde Kaymakam olarak hizmet etme onurunu bize yaşatan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın İçişleri Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum” diye konuştu.

“Polatlı’da bu görevi en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içinde olacağız”

Polatlı’nın pek çok alanda geniş potansiyele sahip olduğuna vurgu yapan Kaymakam Bulacak, “Polatlı pek çok alanda sahip olduğu geniş potansiyel ile güçlü bir kapasiteye sahip, tarımdan hayvancılığa, turizmden madenciliğe, sanayiden kültüre çok yönlü zenginlikleri bünyesinde barındıran bir ilçedir. Anadolu’nun kurtuluş mücadelesinde düşmana dur diyen şehir olan bu güzel coğrafyada yaşayan saygıdeğer insanlarımıza hizmet edecek olmanın mutluluğunu, heyecanını sizlerle paylaşmak istiyorum” dedi.

Kamu görevlerinde bir nöbet devri ve bayrak yarışı olduğunu kaydeden Kaymakam Bulacak, “Bilindiği gibi bütün kamu görevlerinde bir nöbet devri, bayrak yarışı söz konusudur. Polatlı’da tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. En başta Allah’ın yardımı ve vatandaşlarımızın desteği bizim için en önemli güç olacaktır. Bu vesileyle İlçemizde daha önce görev yapmış, Polatlı halkına hizmet etmiş olan Sayın Kaymakamlarımıza şükranla anıyor, ebediyete irtihal etmiş olanlara rahmet, hayatta olanlara sağlık ve afiyet diliyorum” dedi.

“Polatlı İlçemizde göreve başlamanın mutluluğuyla saygı ve selamlarımı sunuyorum”

Yönetim anlayışımız, adaletli, şeffaf, hesap verebilir, verimli, etkili ve güler yüzlü bir uygulamaya dayanacaktır. Bütün kamu kuruluşlarının halkımıza en verimli ve güler yüzle hizmet vermesi hususu en duyarlı olduğumuz konuların başında gelmektedir. Yatırımların takibi, çalışmaların proje odaklı yürütülmesi, kuruluşlar arasındaki iş birliği ve koordinasyon, hızlı ve sonuç odaklı çalışma İlçemizde hedef olarak belirlediğimiz çalışma yöntemleridir. Eğitim, turizm, tarım ve sosyal projelere ağırlık verilmesinin ilçemize katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Polatlı İlçemizde göreve başlamanın mutluluğu ve heyecanının ilk günkü gibi hep daim olmasını diliyor, bütün vatandaşlarımıza en derin saygı ve selamlarımı sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.